Altunok, “Silifke’ye yakışır modern bir belediye binası yapıyoruz”

Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, Toros Mahallesinde yapımı devam eden yeni belediye hizmet binasında incelemelerde bulundu.

Altunok, “Silifke’ye yakışır modern bir belediye binası yapıyoruz”

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Kıvanç Derya, AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı Kemal Yıldız, Meclis Üyeleri ve belediye çalışanları ile inşaat alanında bir araya gelen Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, çalışmalar hakkında müteahhit firma yetkilileri ve belediye birim amirlerinden bilgi aldı. Devam eden çalışmalar hakkında bir açıklama yapan Başkan Altunok, “Vatandaşlarımıza yerinde hızlı ve kaliteli hizmetler sunmanın yanı sıra belediye hizmetlerimizi tek çatı altında toplamak amacıyla Atik, Toros, Mukaddem ve Saray mahallelerimizin kesişme noktasında yeni bir belediye hizmet binası yapımına başladık. Kent esteğine yakışacak iç ve dış mimarisinin yanı sıra yeşil alanları, otoparkı ve konforlu alanlarıyla 12620 m2’lik bir alan üzerine inşa ettiğimiz yeni binamız dört kattan oluşacaktır. Silifke’mizin geleceğine emanet edilecek özel eserler arasında yerini almaya hazırlanan yeni belediye hizmet binamız ilçemize ayrı bir değer katacaktır. Şehrimize yakışan, belediyemizin hizmet kalitesini ön plana çıkartacak, personellerimizin de kaliteli ortamlarda vatandaşlarımıza hizmet vereceği modern bir hizmet binasını ilçemize kazandırmak için titiz bir çalışma yürütüyoruz.

Hemşehrilerimize güzel bir mekanda kaliteli hizmetler sunacağız. Fonksiyonel yapısı, kolay ve rahat ulaşılabilecek hizmet mekanları, güvenliği ve düzenli ortamlarıyla Silifke’ye çok yakışacak güzel ve konforlu bir binaya kısa süre içinde kavuşacağımıza inanıyorum. Hizmet binamızın tüm süreçlerini yakından takip ediyoruz. Silifke’mizi birlikte yönettiğimiz değerli meclis üyelerimizle de bugün bir inceleme ziyareti yaptık. Binamızın yanı sıra diğer alanlarla ilgili bilgiler paylaştık, fikir alış verişinde bulunup onlarında kıymetli görüşlerini aldık. Silifke’mizin hem bugününe hem de geleceğine yatırım yapmaya aralıksız devam ediyoruz. Göreve geldiğimiz günden bu yana halkımıza vaat ettiğimiz tüm projeleri belediye meclis üyelerimiz ve kıymetli belediye çalışanlarımızın üstün gayret ve çabalarıyla hayata geçirdik. Ben buradan tüm emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Yaptığımız B bu yatırımlar ilçemizin çehresini değiştirdi, yaşam seviyesi yükseldi. Belediyemizde birlik ve beraberlik vardır, dayanışma vardır. Bugün ki ziyaret sırasında görüşleriyle çalışmalarımıza güç katan ilçe başkanlarımızdan, meclis üyelerimizden, belediye çalışanlarımızdan ve tüm emeği geçenlerden Allah razı olsun. El birliğiyle Silifke’mize daha kaliteli hizmetler getireceğiz. İnşallah Silifke’miz çok daha güzel hale gelecektir. Halkımız ve güzel şehrimizi yeni, modern ve sağlıklı projelerle buluşturmaya devam edeceğiz” diyen Başkan Altunok, yapımı devam eden belediye hizmet binası inşaatında ilçe başkanları, müteahhit firma yetkilileri, meclis üyeleri ve belediye çalışanları ile birlikte bir de öğle yemeği yedi.

mersinistikbal

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER