banner18

Soydan, Delegeleri Davet Etti

Milliyetçi Hareket Partisi Mersin İl Başkanı Serdar Soydan, Silifke’de bir araya geldiği parti delegelerini 30 Eylül 2023 Cumartesi günü yapılacak olan kongreye davet etti.

Soydan, Delegeleri Davet Etti

Milliyetçi Hareket Partisi Mersin İl Başkanı Serdar Soydan, Silifke’de bir araya geldiği parti delegelerini 30 Eylül 2023 Cumartesi günü yapılacak olan kongreye davet etti.

Göksu Otelde düzenlenen birlik ve beraberlik yemeğinde konuşan Milliyetçi Hareket Partisi Mersin İl Başkanı Serdar Soydan, “Geride bıraktığımız milletvekilliği seçimleri ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde siz değerli Silifkeli hemşehrilerimizle birlik ve beraberlik içerisinde çok güzel bir seçim süreci yaşadık. Cumhur ittifakı olarak Mersin’de elde ettiğimiz başarı bizleri sevindirmiştir. Şimdi önümüzde yeni bir kongre süreci var. 30 Eylül 2023 Cumartesi günü saat 12.00’de Edip Buran Kapalı Spor Salonunda gerçekleştireceğimiz 14. Olağan il kongremize hepinizi davet ediyorum. Tüm partililerimiz ve Genel Merkez yöneticilerimizin de iştirak edeceği kongremizi her zaman olduğu gibi birlik ve beraberlik içerisinde gerçekleştireceğimize inanıyorum. Kongre sürecimizin ardından yaklaşan yerel seçimler öncesinde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin belirleyeceği seçim süreci doğrultusunda hareket ederek cumhur ittifakımızı Mersin merkez ve tüm ilçelerinde başarıya ulaştıracağız. Cumhur ittifakımız etle tırnak gibidir. Liderlerimizin ortaya koyduğu birlik ve beraberliği biz de Mersin’imizde ve tüm ilçelerimizde sergileyerek tabanda bu kaynaşmayı sağlayacağız. Canla başla çalışarak 2024 mahalli idareler seçiminde ilimiz genelinde ve tüm ilçelerimizde partimiz MHP ve Cumhur ittifakımızın damgasını vuracağız. Halkımızın partimize olan güveni ve büyük desteğiyle yolumuza devam edeceğiz. Ülkemiz için Mersin’imiz için geleceğimiz için daha çok çalışacağız” diyerek salonu dolduran delegelere kongre davetiyelerini kendi eliyle verdi.

Düzenlenen programa Milliyetçi Hareket Partisi Mersin İl Başkanı Serdar Soydan’ın yanı sıra eski İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli, İlçe Başkanı Kıvanç Derya, Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Gürbüz, MHP Mersin eski Milletvekili Kadir Ural, parti yöneticileri ve delegeler katıldılar.

mersinistikbal

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2

banner10