Kaymakam Ayyıldız Ve Başkan Ünüvar Mahalle Muhtarları İle Bir Araya Geldi

Gülnar Kaymakamı Musa Ayyıldız ve Gülnar Belediye Başkanı Alpaslan Ünüvar 19 Ekim Muhtarlar günü münasebetiyle

Kaymakam Ayyıldız Ve Başkan Ünüvar Mahalle Muhtarları İle Bir Araya Geldi

Kaymakam Ayyıldız Ve Başkan Ünüvar Mahalle Muhtarları İle Bir Araya Geldi

Gülnar Kaymakamı Musa Ayyıldız ve Gülnar Belediye Başkanı Alpaslan Ünüvar 19 Ekim Muhtarlar günü münasebetiyle Gülnar Kaymakamlığı ile Gülnar Belediyesi tarafından düzenlenen kahvaltı programında mahalle muhtarlarıyla bir araya geldiler.

Gülnar Belediyesi Yörük Sofrasında gerçekleştirilen etkinliğe; İlçe Kaymakamı Musa Ayyıldız, Gülnar Belediye Başkanı Alpaslan Ünüvar, Gülnar Muhtarları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Murat Çalık,  kurum amirleri ve muhtarlar katıldı.

Gülnar Kaymakamı Musa Ayyıldız programda yaptığı konuşmada; “Kıymetli muhtarlarımız öncelikle kahvaltı programımıza teşriflerinizden dolayı teşekkür ediyorum. Bilindiği gibi bu günler birlik beraberliğimizin pekiştirilmesi, güçlendirilmesi gereken önemli günlerdir. Muhtarlarımız bizim mahallelerdeki temsilcilerimizdir. Siz değerli muhtarlarımıza mahallelerdeki yaptığınız hizmetler için teşekkür ediyor, çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum. Bu vesile ile buradan tüm muhtarlarımızın Muhtarlar Gününü kutluyorum” dedi.

Gülnar Belediye Başkanı Alpaslan Ünüvar programda yaptığı konuşmada; Öncelikle kahvaltı programımıza katılımlarınızdan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Muhtarlık müessesesi; kültürümüzün ve toplumsal hayatımızın önemli yapı taşlarından biridir. Muhtarlar vatandaşlar ile belediyeler arasında bir köprü vazifesi görür. Muhtarlık, fedakarlık ve sevgi gerektiren zor bir görevdir ve muhtarlarımız da bu zorlu görevi büyük bir özveri ve meşakkatle yerine getirmektedirler. Bizlerle mahallelerin ve ilçemizin gelişimi ve değişimi hususunda çözüm ortaklığı yapan, gerek milleti, gerekse devleti temsil gibi önemli bir görevi yürüten muhtarlarımıza hizmetlerinden dolayı şükranlarımı sunuyorum. Gülnar Belediyesi olarak tüm mahallelerimize hizmet götürüyoruz.  Daha güzel bir Gülnar için hizmetlerimize aralıksız devam edeceğiz. Bu duygu ve düşünceler ile tüm muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü kutluyor, sağlık ve mutluluk diliyorum” dedi.

mersinistikbal

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER