banner18

5 DEAŞ , 1 PKK TERÖR ÖRGÜTÜ ÜYESİ TUTUKLANDI

DEAŞ terör örgütünün faaliyetlerinin tespiti, deşifresi ve engellenmesine yönelik İstihbarat Şubemiz ile koordineli yapılan çalışmalarda; toplam 7 şüpheli 16.01.0224 günü yakalanmıştı.

5 DEAŞ , 1 PKK TERÖR ÖRGÜTÜ ÜYESİ TUTUKLANDI

5 DEAŞ , 1 PKK TERÖR ÖRGÜTÜ ÜYESİ TUTUKLANDI

      DEAŞ terör örgütünün faaliyetlerinin tespiti, deşifresi ve engellenmesine yönelik İstihbarat Şubemiz ile koordineli yapılan çalışmalarda; toplam 7 şüpheli 16.01.0224 günü yakalanmıştı. Yetkililerce yapılan yazılı açıklama da, “Adli işlemlerin tamamlanmasının ardından 18.01.2024 günü savcılığa sevk edilen A.H ve M.K.A.D isimli şahıslar çıkarıldıkları mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakılmış, W.H.M.M , T.E.M , M.A , M.E , H.T isimli şahıslar mahkemece tutuklanmış olup Tarsus Kapalı cezaevine teslim edilecektir.

Mersin Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde yürütülmekte olan PKK/KCK terör örgütünün finansal faaliyetlerinin deşifresine yönelik soruşturma kapsamında; F.A  PKK Terör örgütüne üye olmaktan tutuklanmıştır

    Mersin Polis Teşkilatı olarak halkımızın huzur ve güveni, asayişin temini için kararlı bir şekilde çalışmalarımız aralıksız devam edecek” denildi.

İstikbalmersin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2

banner10