banner18

Altunok, “Silifke’miziTemiz Tutalım”

​​​​​​​Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, belediye hizmetlerinin yürütülmesinde kent temizliğine büyük önem verdiklerini açıkladı.

Altunok, “Silifke’miziTemiz Tutalım”

Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, belediye hizmetlerinin yürütülmesinde kent temizliğine büyük önem verdiklerini açıkladı.

“Halkımızın yaşam standartlarına uyumlu, toplum ve çevre sağlığı açısından etkin temizlik hizmeti sunmaya devam ediyoruz” diyen Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok yaptığı açıklamada, “İçinde bulunduğumuz yaz ayları nedeniyle ilçe merkezimizde ve diğer 88 mahallemizde temizlik çalışmalarına büyük önem veriyoruz. Temizlik İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz şehrimizin ve 88 mahallemizin temizliğini daha itinalı ve daha titiz bir şekilde devam ettirmektedir. Bu çalışmalarımızı yürütürken şehir merkezimizde ve diğer mahallelerimizde temizlik çalışmalarımıza büyük fayda sağlayacak olan yeni araçlar satın alarak temizlik işleri müdürlüğümüzün araç parkını güçlendirdik. Amacımız ilçemizi daha güzel, daha temiz ve daha yaşanabilir bir kent haline getirmektir. Daha temiz bir kentte yaşamak hepimizin sorumluluğundadır.  Herkesi temizlik konusunda daha da duyarlı davranmaya davet ediyorum. Daha temiz bir Silifke oluşturmak hepimizin elinde. Çevre bilincimiz arttıkça Silifke’miz daha temiz ve daha yaşanır olacaktır” diyerek temizlik işleri ekipleri tarafından yürütülen çalışmaları yerinde inceledi.

mersinistikbal

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2

banner10