Başkan Özyiğit, “Saraçhane Buluşması”na katıldı

Mersin Yenişehir Belediye Başkan Abdullah Özyiğit, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na destek için düzenlenen

Başkan Özyiğit, “Saraçhane Buluşması”na katıldı

Başkan Özyiğit, “Saraçhane Buluşması”na katıldı

Mersin Yenişehir Belediye Başkan Abdullah Özyiğit, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na destek için düzenlenen “Saraçhane Buluşması”na katıldı. Başkan Abdullah Özyiğit, yaptığı paylaşımında Haklıyız, umutluyuz ve kazanacağız.ifadelerini kullandı.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na YSK üyelerine hakaret iddiasıyla verilen 2 yıl 7 ay 15 gün hapis cezası ve siyasi yasak kararı büyük tepki çekti. Üçüncü kez siyasi iradesi gasp edilen on binlerce yurttaş Saraçhane’de adalet talebiyle bir araya geldi. Mersin Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit de İmamoğlu’na destek için dün İstanbul’daydı. Başkan Abdullah Özyiğit, Ekrem İmamoğlu hakkındaki kararın ardından sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımlarda şu ifadelere yer verdi: “İstanbul halkı dün olduğu gibi bugün de iradesine sahip çıkacak. İstanbulluların ve Ekrem Başkanımızın yanındayız. Adalet herkes içindir.  Haklıyız, umutluyuz ve kazanacağız. Adalete ve 16 milyon vatandaşımızın iradesine sahip çıkmak için biz de Saraçhane’deydik.”

Güncelleme Tarihi: 16 Aralık 2022, 16:23

mersinistikbal

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER