Başkan Gültak'tan TEMAD'a Ziyaret

TEMAD Mersin İl Başkanı Halil KUR, yaptığı yazılı basın açıklamasında Akdeniz Belediye Başkanı Sayın Muhammet Mustafa Gültak’ın TEMAD’ı ziyaret ettiğini duyurdu. Yapılan açıklama şöyle;

Başkan Gültak'tan TEMAD'a Ziyaret

Akdeniz Belediye Başkanı M. Mustafa Gültak

TEMAD Mersin İl Başkanlığı'mızı Ziyaret Etti

TEMAD Mersin İl Başkanı Halil KUR, yaptığı yazılı basın açıklamasında Akdeniz Belediye Başkanı Sayın Muhammet Mustafa Gültak’ın TEMAD’ı ziyaret ettiğini duyurdu. Yapılan açıklama şöyle; “ Akdeniz Belediye Başkanı Sayın Muhammet Mustafa Gültak TEMAD Mersin İl Başkanlığımızın hizmetine açılacak olan yerleşkemizin tadilat ve onarımını üstlendiği ve ilk Meşaleyi yaktığı yerimizde incelemelerde bulunulmuştur.

Sayın Başkanımızla yapılan karşılıklı fikir teatisinde Sayın Başkan şehit ve gazi kanıyla sulanmış mukaddes vatan topraklarımızın savunulmasında sizlerin verdiği emsalsiz mücadeleyi her daim minnetle anıyorum diyerek Türk Silahlı Kuvvetlerimizin kalbini ihtiva eden Astsubaylarımız, gazilerimiz bizlerin onur abidelerisiniz sizler için ne yapsak azdır her zaman için yanınızdayım demiştir.

Sayın Başkanımız M.Mustafa Gültak 'a yaptığı nazik ziyareti ve verdiği destek için şahsım ve teşkilatım adına çok teşekkür ediyor çalışmalarında başarı dileklerimle sağlıklı günler diliyorum.^Dedi.

mersinistikbal

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER