banner18

ADD’de Görev Dağılımı Yapıldı

ADD Mersin Şubesi seçiminin ardından görev dağılımını yaptı. Buna göre Serdar Erkan Başkanlığındaki ADD Yönetim Kurulu görev dağılımı belirlendi.

ADD’de Görev Dağılımı Yapıldı

ADD’de Görev Dağılımı Yapıldı

ADD Mersin Şubesi seçiminin ardından görev dağılımını yaptı. Buna göre Serdar Erkan Başkanlığındaki ADD Yönetim Kurulu görev dağılımı belirlendi. Başkan Erkan’ın açıklaması şöyle; “ADD Mersin Şubesinin 5 Mart 2022 Cumartesi günü 14. Olağan Genel Kurulunda seçilen yeni yönetim kurulumuz ilk toplantısında görev dağılımını yapmış ve ‘birlikte karar almak, birlikte üretmek ve birlikte yönetmek’ ilkesi ile çalışmalarına başlamıştır. Yönetim kurulumuzun ilk toplantısında alınan karar gereği;

Şube Yönetim Kurulu Başkanı : Serdar ERKAN
Şube Yönetim Kur. Bşk.Yard. : Hülya ÖZDEMİR
Şube Yazmanı : Kamer Gülbeyaz
Şube Saymanı : Alpay BAŞLI
Üye : İsmet MAVİ
Üye : Filiz ATAİZİ
Üye : Müşerref DERİN
Üye : Hasan Hüseyin ESER
Üye : Sedat BERK
Y.Üye : Emine DEMİR
Y.Üye : Mehmet SALICI
Y.Üye : Aliye TOGAÇ
Y.Üye : H. Gürsel UÇGUN
Y.Üye : Ayla KOÇIŞIK
Y.Üye : Mürsel ÇİFTÇİ
Y.Üye : Rahmiye DENİZ
Y.Üye : Ahmet ŞİMŞEK
Y.Üye : Kumsal ÖLÇER

Yönetim kurulu toplantılarını asıl ve yedek üyelerimiz yaparak birlikte çalışacağız.
Önümüzdeki günlerde, COVİD-19 salgın koşulları dikkate alınarak, şubemizin açık olacağı tarihleri belirleyerek, başta ‘100. Yıl Hazırlık Komisyonu’ olmak üzere diğer komisyonlarımızı ilan ederek çalışmak isteyen üyelerimizle birlikte taslak çalışma programımız en kısa sürede kesinleştirilerek duyurulacaktır.

Büyük Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk, Türkiye Cumhuriyeti yurttaşlarının ortak paydasıdır. Cumhuriyetimiz, anayasamızda yeralan, üniter, laik, demokratik, sosyal bir hukuk devleti olarak tanımlanmıştır. ATATÜRK’ün kuruluşundan beri savunduğu, ‘Tam bağımsızlık ile Yurtta barış ve Dünya’da Barış’ ilkeleri ile BOP projesi ile Orta Doğu ve Afganistan’da paramparça edilen ülkeler dikkate alındığında, içten ve dıştan, örtülü veya açık emperyal manüplasyon ve operasyonlara rağmen, bölgesinde yıldız gibi parlamaktadır.

Tüm yurttaşlarımızı, özellikle kadın ve gençlerimizi, Cumhuriyetin 100. yılını birlikte kucaklamak üzere, şubemiz çatısı altında çalışmalarımıza destek vererek, aydınlanma ve çağdaşlaşma yolunda yapacağımız bu onurlu yürüyüşe davet ediyoruz.

İstiklal savaşında ve Cumhuriyetimizin kuruluşunda, çok önemli emeği ve katkısı olan Anadolu Basının Mersin’deki temsilcisi siz değerli yerel basınımıza, ADD Mersin Şubemizin çalışmalarına, bugüne dek verdiğiniz destek için teşekkür ediyoruz."

mersinistikbal

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2

banner10