banner18

ÇUGİDER'den Model Fabrikaya Zİyaret

Çukurova Genç Girişimci İş İnsanları Derneği (ÇUGİDER) Yönetim Kurulu Üyeleri Model Fabrika ve İnovasyon Merkezi'ni ziyaret Ederek çalışmalar hakkında bilgi aldılar.

ÇUGİDER'den Model Fabrikaya Zİyaret

ÇUGİDER'den Model Fabrika ve İnovasyon Merkezi'ne ziyaret

Çukurova Genç Girişimci İş İnsanları Derneği (ÇUGİDER) Yönetim Kurulu Üyeleri Model Fabrika ve İnovasyon Merkezi'ni ziyaret Ederek çalışmalar hakkında bilgi aldılar.

Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi'nde yer alan Model Fabrika ve İnovasyon Merkezi ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor. ÇUGİDER Yönetim Kurulu Başkanı Sibel Gelbul, TÜSİAD Yönetim Kurulu Üyesi ve ÇUGİDER Yüksek İstişare Kurulu Başkan Yardımcısı Selahattin Balkan, ÇUGİDER Bilim Kurulu Üyesi Bedrettin Gündeş, Onursal Başkan Mazlum Balkan, Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Necmettin Cabadak, Bilim Kurulu Üyesi Doç. Dr Ayhan Demirci ve yönetim kurulu üyeleri Model Fabrika ve İnovasyon Merkezi'ni ziyaret ederek MTOSB Başkanı Sabri Tekli'den bilgiler aldı.

Model Fabrika ve İnovasyon Merkezi'nin genç girişimcilere önemli katkılar sağladığını belirten Başkan Tekli, "Genç girişimciler bu merkezde çok şey öğreniyor. Burası yeniliğe açık ve vizyoner bireyler yetiştirme noktasında önem taşıyan bir merkezdir. Sanayicilerimiz, firma sahipleri ve yetkilileri, gençlerimiz buradan eğitimlerini alarak iş hayatlarına olumlu yönde katkı sağlıyor. ÇUGİDER yönetiminin merkezimize yapmış olduğu ziyaretten son derece mutluyum" dedi.

ÇUGİDER Yönetim Kurulu Başkanı Sibel Gelbul ise, ‘Çukurova iş dünyasının genç liderleri olarak, bölgenin kalkınmasına, ticaretine dinamizm katmak amacıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Küresel ticaretin kurallarını, ülkemizin global piyasalardaki yerini ve potansiyelini ve bölgemizin ihtiyaçlarını biliyoruz. Mersin ve Adana’nın Ortadoğu ve Avrupa arasındaki stratejik konumunu; bölgenin tarımı, sanayisi, limanı ile taşıdığı yüksek potansiyeli biliyor; bölgenin değerlerine değer katmak için çalışıyoruz. Her biri kendi sektöründe girişimci olan üyelerimiz arasında tam bir işbirliği sağlanması için çalışıyor, bugüne dek yapılmamış olanı yapmak için yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte mücadele ediyoruz. Mevcut yönetim kurulu olarak göreve geldiğimiz günden bu yana yenilikçi projeler ile önce kentimizin, sonra ülkemizin ekonomisine katkı sunmak adına faaliyetlerimizi sürdürüyoruz’ dedi.

Model Fabrika ve İnovasyon Merkezi'nde incelemelerde bulunan heyet, sonrasında Başkan Tekli'ye hediye takdim etti.

mersinistikbal

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2

banner10