Bakan Karaismailoğlu’ndan MTOSB’ye ziyaret

Bakan Karaismailoğlu’ndan MTOSB’ye ziyaret

Bakan Karaismailoğlu’ndan MTOSB’ye ziyaret

MTOSB Otoyol Bağlantısı ve Kavşağı açılışı için Mersin’e gelen Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi’ni ziyaret ederek Başkan Sabri Tekli ve yönetim kurulu ile bir araya geldi.

MTOSB Otoyol Bağlantısı ve Kavşağı açılışı için Mersin’e gelen Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, beraberinde Eski Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, Mersin Valisi Ali Hamza Pehlivan, AK Parti Mersin Milletvekilleri Hacı Özkan, Ali Cumhur Taşkın ve Zeynep Gül Yılmaz, Karayolları Genel Müdürü Abdulkadir Uraloğlu ile birlikte MTOSB’yi ziyaret etti.

Ziyaret sırasında konuşan Başkan Tekli, ‘Sanayicilerimiz için büyük öneme sahip olan bu bağlantı yolu, hem zamandan, hem ekonomiden tasarruf etmemizi sağlayacak. 50 Bine yakın çalışanımız, 230 fabrikamız için bugün bayram günü diyebiliriz. Ne mutlu OSB’mizin üreticilerine, çalışanlarına. Şehrimizin bu bölgesindeki üreticileri için böyle güzide bir tesis sizlerin sayesinde hayata geçirilmiş oldu. Emeği geçen herkese şahsım, yönetim kurulum ve sanayicilerim adına şükranlarımı sunarım’ dedi.

mersinistikbal

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER