banner18

Mersin Emniyeti Uyuşturucu Satıcılarına Sokakları Dar Ediyor

    MERSİN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ Medya-Halkla İlişkiler ve Protokol Şube Müdürlüğü’nce yapılan basın açıklamasında torbacılara sokakları dar ettiklerini duyurdu.

Mersin Emniyeti Uyuşturucu Satıcılarına Sokakları Dar Ediyor

    MERSİN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ Medya-Halkla İlişkiler ve Protokol Şube Müdürlüğü’nce yapılan basın açıklamasında torbacılara sokakları dar ettiklerini duyurdu. Yapılan açıklama şöyle; “Mersin Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce, gençlerimizi ve toplumumuzu zehirleyen "TORBACI" tabir edilen uyuşturucu ve uyarıcı madde ticareti yapan sokak satıcılarına yönelik:

     İl Merkezimizde, 31 şahıs - 32 adres, Tarsus İlçemizde, 1 şahsa - 1 adres, Silifke İlçemizde, 2 şahıs - 2 adres, Anamur İlçemizde, 3 şahıs - 3 adres olmak üzere il genelinde toplamda 37 şahsa 38 adrese yönelik 102 ekip - 326 personelin katılımıyla eş zamanlı olarak operasyon yapıldı.

     6 aylık bir çalışma sonucunda gerçekleştirilen operasyon Özel Harekat ve drone destekli ekiplerimizle birlikte yapıldı. Operasyonda 27 şahıs gözaltına alınmış, yapılan aramalarda: 5 kg Skunk,408 gr Esrar,15 gr Bonzai,1 gr Metamfetamin,0,58 gr Eroin, 10 gr Kokain, 106 adet sentetik hap, 22 kök Hint Keneviri, 1 hassas terazi, 4 adet ruhsatsız tabanca, 60 adet tabanca fişeği ele geçirilmiştir.

     Mersin Polis Teşkilatı olarak halkımızın huzur ve güveni, asayişin temini için kararlı bir şekilde çalışmalarımız aralıksız devam edecektir.”Denildi.

mersinistikbal

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2

banner10