Özyiğit, muhtarlarla bir araya gelmeye devam ediyor

Mersin Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, mahallelerin sorunlarını görüşmek ve belediye hizmetleri hakkında görüş alışverişinde bulunmak üzere mahalle muhtarlarıyla bir araya gelmeye devam ediyor.

Özyiğit, muhtarlarla bir araya gelmeye devam ediyor

Başkan Özyiğit, muhtarlarla bir araya gelmeye devam ediyor

Mersin Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, mahallelerin sorunlarını görüşmek ve belediye hizmetleri hakkında görüş alışverişinde bulunmak üzere mahalle muhtarlarıyla bir araya gelmeye devam ediyor.

Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, Yenişehir Belediyesi Atatürk Kültür Merkezinde düzenlenen toplantıda meclis üyeleri ve birim müdürleri ile birlikte 27 mahalle muhtarıyla buluştu. Yenişehir Muhtarlar Derneği Başkanı Giray Atilla’nın da katıldığı toplantıda tüm mahalle muhtarları tek tek söz aldı. Mahalleleri hakkında bilgilendirmede bulunan muhtarlar, talep ve önerilerini dile getirerek, Yenişehir Belediyesinin mahallelerindeki hizmetleri hakkında değerlendirmede bulundu.

Başkan Özyiğit “Yenişehir halkı bu toplantıların faydasını görecektir.”

Toplantının açılışında konuşan Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, muhtarların mahallelerdeki sorunları dile getirmesinin, çözüm noktasında çok kıymetli bulduklarını söyledi. Muhtarlarla sık sık bir araya geldiklerini ifade ederek, toplantıların devam edeceğine işaret eden Başkan Özyiğit, “Demokrasinin temel taşı, vatandaşlarımızın en yakın temsilcileri olan değerli mahalle muhtarlarımızın, mahallelerde yaşanan eksiklikleri ve olumsuzlukları dile getirmesini çözüm noktasında çok kıymetli buluyoruz. Tabi yapılan güzel işler varsa ki muhakkak vardır onları da konuşmamız devamlılığın sağlanması açısından önemli. Tüm bunları karşılıklı konuşalım diye bugün buradayız. Daha sonra düzenleyeceğimiz toplantılarda ise bugün konuştuklarımızı hangi ölçüde yerine getirdiğimizi de görmüş olacağız. Kaynaklarımızı hep beraber en verimli ve en doğru şekilde kullanmaya gayret ediyoruz. Umut ediyorum ve inanıyorum ki Yenişehir halkı bu toplantıların faydasını görecektir.” diye konuştu.

“Çabamız ortak”

Vatandaşlarımızın daha huzurlu bir ortamda yaşamalarını sağlayacaklarını kaydeden Başkan Özyiğit, “Bu hizmet seferberliğinin devamını diliyorum, inşallah çok daha güzel bir Yenişehir’i el birliğiyle oluşturacağız. Ve vatandaşlarımızın daha huzurlu bir ortamda yaşamasını sağlayacağız. Çabamız ortak, buraya geldiğiniz için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” dedi.  

Muhtarlardan Başkan Özyiğit’e teşekkür

Yenişehir Muhtarlar Derneği Başkanı Giray Atilla ve mahalle muhtarları Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit’in belirli aralıkla düzenlediği muhtar toplantılarından dolayı çok memnun olduklarını dile getirerek, çalışmalardan dolayı da Başkan Özyiğit’e teşekkür ettiler.

mersinistikbal

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER