Hırsızlar Böyle Yakalandı

MERSİN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ Medya-Halkla İlişkiler ve Protokol Şube Müdürlüğü’nce yapılan basın açıklamasında hırsızların yakalandığını  bildirildi. Buna göre: “

Hırsızlar Böyle Yakalandı

Hırsızları Yakalamak İçin Polis 100’e Yakın Kamera Kaydı İzledi

MERSİN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ Medya-Halkla İlişkiler ve Protokol Şube Müdürlüğü’nce yapılan basın açıklamasında hırsızların yakalandığını  bildirildi. Buna göre: “ İl Merkezimizde kapı kilit göbeğini kırmak suretiyle 7 farklı ikamette hırsızlık olayları meydana gelmiş, olaylarda müştekilere ait ziynet eşyaları, elektronik malzemeler, paralar ve kişisel eşyaları çalınmıştır.

Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerimiz, olayları gerçekleştiren şüpheli şahısları tespit etmek için şüphelilerin ikametlerine gelirken ve kaçarken kullanabilecekleri güzergâhlardaki 100 e yakın güvenlik kamera kayıtlarını izledi ve olayları gerçekleştiren şahısların ... ve .. isimli şüpheliler olduklarını tespit etti.

 Şüpheli şahısların 24.11.2021 günü kalmış oldukları adrese yapılan operasyon sonucunda çalmış oldukları tablet, cep telefonu, fotoğraf makinesi, ziynet eşyaları ve 150 gr uyuşturucu madde ile birlikte yakalandı ve 24.11.2021 günü çıkarıldıkları Adli Mercilerce TUTUKLANDI.

Mersin Polis Teşkilatı olarak halkımızın huzur ve güveni, asayişin temini için kararlı bir şekilde çalışmalarımız aralıksız devam edecektir.

mersinistikbal

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER