Gülnar’da yangın sahasında lar

Bölge Müdürlüğümüze bağlı Gülnar ve Silifke İşletme Müdürlüklerinde 28-29 Temmuz 2021 tarihlerinde meydana gelen yangınlar söndürülmüş olup,

Gülnar’da yangın sahasında lar

Gülnar’da yangın sahasında çalışan operatörlerle bir araya gelindi

Bölge Müdürlüğümüze bağlı Gülnar ve Silifke İşletme Müdürlüklerinde 28-29 Temmuz 2021 tarihlerinde meydana gelen yangınlar söndürülmüş olup, bu yangın sahalarında Mersin Orman Bölge Müdürlüğümüzün iş makineleri ile diğer Bölge Müdürlüklerinden gelen iş makineleri ormancılık çalışmalarında kullanılmaktadır.

Bu alanlarda yapılan iş makine çalışmalarını denetleyen Bölge Müdürü Kenan Akduman’a Makine ve İkmal Şube Müdürü Mehmet Tosun, Orman Yangınlarıyla Mücadele Şube Müdürü Mehmet Alper, Silifke İşletme Müdürü Hasan Aslan, Gülnar İşletme Müdürü Muharrem Şahin, Gülnar İşletme Müdür Yardımcısı, İşletme Şefleri ile Tamir ve Bakım Atölye Şefi eşlik etti.

Bölge Müdürü Akduman, yapılan çalışmalara katılan tüm operatörler ile birlikte Aydıncık Orman İşletme Şefliğinde, operatörlerin sorunlarını dinleyerek sorunların giderilmesi ile ilgili İşletme Müdürlerine talimat verdi. Ayrıca bu çalışmalarda yer alan tüm operatörlere gösterdikleri özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

mersinistikbal

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER