Gülnar'da Yol Çalışmaları Sürüyor

Gülnar Belediyesi, daha kaliteli ve konforlu ulaşım ağı için başlattığı asfalt çalışmalarına yenilerini eklemeye devam ediyor.

Gülnar'da Yol Çalışmaları Sürüyor

GÜLNAR BELEDİYESİ ASFALT ÇALIŞMALARINA HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR

Gülnar Belediyesi, daha kaliteli ve konforlu ulaşım ağı için başlattığı asfalt çalışmalarına yenilerini eklemeye devam ediyor.

Gülnar Belediyesi ekiplerinin, ilçe genelinde yürüttüğü yol yapım çalışmaları kapsamında Akdeniz Mahallesi Konutlar Yolu Sokakta sathi kaplama asfalt yapımı tamamlanarak, vatandaşların hizmetine sunuldu.

BAŞKAN ÜNÜVAR: “HEDEFİMİZ DAHA GÜZEL BİR GÜLNAR VE HALKIMIZIN ULAŞIM KONFORUNU ARTTIRMAK”

Asfalt çalışmasının yapıldığı Konutlar Yolu Sokak’ta incelemelerde bulunan Gülnar Belediye Başkanı Alpaslan ÜNÜVAR yaptığı açıklamada; “Ekiplerimiz Akdeniz Mahallemizde zemin hazırlığı tamamlanan bölümlerde asfalt çalışmaları yaptılar. Gülnar’da halkımızın ulaşım konforunu arttırmak amacıyla, daha yaşanılabilir, daha güzel bir Gülnar için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da aralıksız olarak çalışmaya devam edeceğiz. Hemşerilerimizin güvenli bir şekilde ulaşımlarını sağlamaları adına ekiplerimiz canla başla çalışmalarına devam ediyor. Çalışmalarımızı belirlenen program dahilinde sürdüreceğiz. Emeği geçen tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ederim. Yenilenen yollar Gülnar’ımıza ve halkımıza hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

İncelemelerde Başkan ÜNÜVAR’a eşlik eden Akdeniz Mahallesi Muhtarı Cavit KIRIT yaptığı açıklamada; “ Akdeniz Mahallesinde Gülnar Belediyesi tarafından asfalt çalışmaları yapılmaktadır. Belediyemizin yaptığı çalışmalardan dolayı başta Gülnar Belediye Başkanımız Sayın Alpaslan ÜNÜVAR’a, ekibine ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

mersinistikbal

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER