banner12

  Gasp Şüphelisi Yakalandı

MERSİN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ Medya-Halkla İlişkiler ve Protokol Şube Müdürlüğü’nce yapılan basın açıklamasında gasp şüphelisinin yakalandığı duyuruldu. Yapılan açıklama şöyle;

  Gasp Şüphelisi Yakalandı

  Gasp Şüphelisi Yakalandı

MERSİN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ Medya-Halkla İlişkiler ve Protokol Şube Müdürlüğü’nce yapılan basın açıklamasında gasp şüphelisinin yakalandığı duyuruldu. Yapılan açıklama şöyle; “01.09.2021 günü saat 14.00 sıralarında ilimiz Mezitli ilçesinde bir banka  Şubesi önünden Suriye uyruklu bir şahsın 100.000 Dolar parasının gasp edileceği yönünde alınan bilgiler neticesinde, olay mahallinde Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı ekiplerce gerekli güvenlik önlemleri alındı. Şüpheli Şahıs bankadan 100.000 Dolar para çekerek dışarı çıkan Suriye uyruklu kişinin yanına yaklaştığı esnada bölgede bulunan görevlilerimizce olaya müdahale edildi. Olay yerinden kaçmaya çalışan şüpheli görevlilerimiz tarafından kovalamaca neticesinde elinde bulunan bıçak ile yakalanarak muhafaza altına alındı.

            Şüpheli şahıs hazırlanan tahkikat evrakı ile birlikte 02.09.2021 günü çıkarıldığı mahkemece Adli Kontrol kararı ile serbest bırakılmıştır.    

mersinistikbal

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER