Çilek Mahallesi’nde Kapsamlı Çalışma

Mersin Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi’nin kent genelinde sürdürdüğü yol yapım çalışmalarının bir durağı da Akdeniz ilçesi Çilek Mahallesi oldu.

Çilek Mahallesi’nde Kapsamlı Çalışma

Mersin Büyükşehir’den Çilek Mahallesi’nde Kapsamlı Çalışma

BÜYÜKŞEHİR’DEN ÇİLEK MAHALLESİ 63128-63188’İNCİ SOKAKLARDA YOL YENİLEME ÇALIŞMASI

Mersin Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi’nin kent genelinde sürdürdüğü yol yapım çalışmalarının bir durağı da Akdeniz ilçesi Çilek Mahallesi oldu. 63128-63188’inci sokaklarda yol yenileme çalışması gerçekleştiren ekipler, çalışma kapsamında 3 bin 800 ton sıcak asfalt serimi gerçekleştirdi. Yollar kısa sürede vatandaşların hizmetine sunuldu.

Mersin Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi ekipleri, kenti modern ve konforlu yol ağına kavuşturmak için durmaksızın çalışıyor. Ekipler, sorunsuz yollar için kentin dört bir tarafında yol yenileme çalışmaları yürütürken, özellikle altyapı çalışmaları sonrası bozulan yolları zaman kaybetmeden yenileyerek vatandaşların hizmetine sunuyor.

Çilek Mahallesi’nde kapsamlı çalışma yürütüldü

Çalışmalarına vatandaşlardan ve muhtarlardan gelen talep ve şikâyetlere göre planlı ve programlı bir şekilde devam eden yol yapım ekipleri, son olarak Akdeniz ilçesi Çilek Mahallesi 63128-63188’inci sokaklarda yol yenileme çalışması gerçekleştirdi. Altyapı çalışmaları sonrasında yoğun tahribat meydana gelen yolu asfalta hazırlayan ekipler, çalışmalarının ardından sıcak asfalt serimine başladı. Ekiplerin hummalı bir çalışma gerçekleştirdiği yol kısa sürede vatandaşların hizmetine sunuldu. Çalışmalar kapsamında 3 bin 800 ton sıcak asfalt serimi gerçekleştirildi.

‘Yolumuz Açık Olsun’ sloganıyla çalışmalarını sürdüren ve yenilenen yolları hızla vatandaşların hizmetine sunabilmek için aralıksız çalışan Büyükşehir ekipleri, yapım,  bakım ve onarım çalışmalarına devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi’nin kent genelinde modern ve kullanışlı yol ihtiyacını karşılama çalışmaları devam edecek.

mersinistikbal

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER