Altunok’tan emekli personellere teşekkür plaketi

​​​​​​​Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, emekli olan belediye personelleri ile yemekte bira araya gelerek onlara bir de  teşekkür plaketi verdi.

Altunok’tan emekli personellere teşekkür plaketi

Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, emekli olan belediye personelleri ile yemekte bira araya gelerek onlara bir de  teşekkür plaketi verdi.

Belediye bünyesinde uzun yıllar görev yaparak emekli olan memur ve işçilerle bir akşam yemeğinde bir araya gelen Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok yaptığı konuşmada, “Belediyeler bir kente hizmet veren en önemli kurumlardan biridir. O kentteki vatandaşların huzurlu, mutlu ve daha rahat yaşayabilmesi için çalışır. Bu nedenle belediyede çalışan siz değerli arkadaşlarımızda bizler için  çok önemlisiniz. Çünkü bir belediye başkanı kentine ve vatandaşlarına belediye hizmetlerini sizin gibi başarılı çalışkan arkadaşlarıyla birlikte götürür. Sizlere de Silifke’mize ve halkımıza bugüne kadar verdiğiniz hizmetler için çok teşekkür ediyorum. Emekliliğinizi ağız tadıyla geçirmenizi diliyorum. Emeklilik günleriniz de güzel olur inşallah. Emekli oldunuz artık bundan böyle evlatlarınıza, torunlarınıza ve sevdiklerinize daha fazla vakit ayırabileceksiniz. Bugün yine burada yıllarca birlikte çalıştığınız değerli mesai arkadaşlarınızla hep bir aradasınız. Birlikte emek verdiniz, acı tatlı günleriniz oldu. Şimdi burada mesai arkadaşlarınızla helalleşip, güzel bir iz bırakarak ayrılıyorsunuz. Sizlere, ilçemiz Silifke’ye ve hemşehrilerimize  sunduğunuz güzel hizmetler için minnettarım. Unutmayın ki belediyemizin kapıları tüm vatandaşlarımızın yanı sıra sizlere de her zaman açıktır. Emekliliğinizi ağız tadıyla geçirmenizi diliyorum” dedi.  Başkan Altunok, daha sonra belediyeden emekli olan personellere günün anısına bir de plaket verdi.

Emekliye ayrılan belediye personelleri de konuşmalarında, “Yıllarca hizmet verdiğimiz kurumumuz tarafından onurlandırılmamız bizleri çok memnun etmiştir. Değerli Belediye Başkanımız Sadık Altunok bizleri burada bir araya getirerek bizleri ve değerli ailelerimizi de sevindirmiştir. . Başkanımıza bu güzel jesti için çok teşekkür ediyoruz. Kendisine de çalışmalarında başarılar diliyoruz” diyerek Başkan Altunok’la birlikte bir de hatıra fotoğrafı çektirdiler.

mersinistikbal

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER