banner18

Altunok, “Gönül Bağımızı Güçlendiriyoruz”

Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok’un her fırsatta kırsal mahalleleri ziyaret ederek mahalle muhtarları ve vatandaşlarla görüşmelerini sürdürdüğü öğrenildi.

Altunok, “Gönül Bağımızı Güçlendiriyoruz”

Altunok, “Gönül Bağımızı Güçlendiriyoruz”

Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok’un her fırsatta kırsal mahalleleri ziyaret ederek mahalle muhtarları ve vatandaşlarla görüşmelerini sürdürdüğü öğrenildi.

Mahallelerdeki sorunları yerinde incelemek, vatandaşların ve muhtarları istek ve taleplerini de yerinde dinlemeyi tercih ettiğini bildiren Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, bu tür ziyaretlerin Silifke’nin gelişimi açısından önemli olduğuna işaret etti. Belediye Başkanı Altunok,  Milliyetçi Hareket Partisi Silifke İlçe Başkanı Levent Nogay ve AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Emin Kurt’la birlikte gittiği Cambazlı mahallesinde de vatandaşlarla ve mahalle muhtarı Mustafa Yılmaz’la bir araya geldi.

Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok yaptığı konuşmada, “Belediye olarak kent merkezimizde ve diğer mahallelerimizde çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Kırsal mahallelerimizde yaşayan vatandaşlarımızdan ve mahalle muhtarlarımızdan gelen istek ve talepleri belediye olarak değerlendiriyoruz. İmkanlarımız dahilinde bu hizmetleri halkımızla buluşturuyoruz. Cambazlı Mahalle Muhtarımız Mustafa Yılmaz ve vatandaşlarımız aracılığı ile bizlere ulaşan önemli hizmetlerimizi bu mahallemizde gerçekleştiriyoruz. Şu anda belediye ekiplerimiz bu mahallemizde çalışmalarını sürdürmektedir. Hem yürütülen hizmetleri yerinde görmek hem de muhtar ve vatandaşlarımızla bir araya gelmek için bugün Milliyetçi Hareket Partisi Silifke İlçe Başkanı Levent Nogay ve AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Emin Kurt’la birlikte vatandaşlarımızla buluştuk. Vatandaşlarımızla bir araya gelmemizin en güzel yanı onlarla olan  gönül bağlarımızı güçlendirmektir. Belediye olarak hedefimiz, ilçemizde yaşayan tüm vatandaşlarımızın yaşam koşullarını iyileştirmek ve onlara kaliteli ve modern hizmetler sunmaktır” diyerek konuşmasını sürdürdü.

Yapılan hizmetlerden dolayı mahalle halkının çok memnunluk duyduğunu söyleyen Cambazlı Mahalle Muhtarı Mustafa Yılmaz’da konuşmasında, “Hizmetlerden memnunuz. Belediye Başkanımız ve ekibi şu anda bizler için mahallemiz ve halkımız için çalışıyor. Şehrimiz Silifke’ye ve tüm mahallelerimize güzel projeler uygulayan ve vatandaşlarımızı belediye hizmetleri ile buluşturan Silifke Belediye Başkanımız Sadık Altunok ve ekibine  ayrıca ziyaretleri ile bugün bizleri onurlandıran AK Parti İlçe Başkanımız Mehmet Emin Kurt’a ve Milliyetçi Hareket Partisi Silifke İlçe Başkanı Levent Nogay’a da çok teşekkür ediyorum” diyerek memnuniyetini dile getirdi.

mersinistikbal

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2

banner10