Türk Askeri ile göğüs göğse savaşamazlar

Türk Askeri ile göğüs göğse savaşamazlar

“Türk askeri olmaması gereken yerde olduğu için reijm tarafından vuruldu.” Bu sözü Ruslar söylüyor. İdlib’i kan gölüne çeviren kalleşçe, alçakça saldırı yapan Rus askerleri Türk askeri ile göğüs göğse çarpışamadıkları için hava sahasını kullanarak uçaklarla Türk askerinin üzerine bomba yağdırıyorlar, birde bunu rejim askerleri yaptı diyorlar.

Artık hadlerini aştılar. Türk askeri ile göğüs göğse hiç bir zaman gelemeyecek olan Ruslar, bunun bedelini her yerde ödemeliler.

Türk Milliyetçileri, ülkücüler 1980 İhtilal öncesinde “Komünistler Moskava’ya” Derdi. Artık “Sibirya” denmeli. Sıcak denizleri Sibirya’nın karları altında donarak hayal etsin Ruslar.

Rusların son uçak saldırısının ardından 33 Türk askeri şehit oldu. Dikkatimi çeken Rus heyetleri ile her görüşülmesinde Rusya savaş uçakları askerlerimize saldırıyor. Son görüşme anında da 33 şehidimiz oldu. Önceki iki görüşme anında da şehitlerimiz oldu.

Yani Ruslar diyor ki ‘şartlarımızı kabul etmelisiniz, yoksa ölürsünüz.’

Artık masada görüşme bitmeli. Ruslar’a anlayacağı dilden yanıtlar verilmeli. Suriye hava sahası kapalıysa eğer, o zaman  Rus savaş uçakları hangarlarında imha edilmeli. Yok edilmeli. Ruslar kiminle uğraştığını anlamalı. Sibirya’ya doğru yol almalılar.

Şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, yaralılarımıza acilşifalar diliyorum.

YORUM EKLE

banner2

banner10