banner18

Altunok, “Spora ve Sporcuya Desteğimiz Sürecek”

Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, Ünal Ünüvar spor tesislerinde ilk çalışmasına başlayan Silifke Belediye spor futbol takımını sahada yalnız bırakmadı.

Altunok, “Spora ve Sporcuya Desteğimiz Sürecek”

Altunok, “Spora ve sporcuya desteğimiz sürecek”

Silifke Belediye spor sahaya indi

Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, Ünal Ünüvar spor tesislerinde ilk çalışmasına başlayan Silifke Belediye spor futbol takımını sahada yalnız bırakmadı.

Kulüp yöneticileri ve sporcularla yeşil sahada bir araya gelen Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok konuşmasında, “Yöneticilerimize, teknik ekibimize ve futbolcularımıza güvenimiz tam. Bu sezon Spor Toto Bölgesel Amatör Ligde mücadele edecek olan Silifke Belediye Spor takımımız yaptığı transferlerin ardından bugünde antrenmanlarına başlamıştır.  Geçtiğimiz sezon olduğu gibi bu sezon da Silifke’mize yakışır bir şekilde takımımızı yalnız bırakmayacağız. Belediye spor futbol takımımız başta olmak üzere diğer spor kulüplerimize ve takımlarımıza imkanlarımız ölçüsünde her türlü desteğe devam edeceğiz. Yeni sezon hazırlıklarına başlayan belediye spor futbol takımımızın Spor-Toto Bölgesel Amatör Liginde başarılı bir mücadele vereceğine inanıyorum. Kulüp yöneticilerimizin yanı sıra hem teknik heyetimize hem de futbolcularımıza güvenimiz sonsuz. Bugün sahaya inen takımımızın önümüzdeki günlerde başlayacak olan kamp sürecini en iyi şekilde değerlendirmelerini öneriyorum. Başarılı bir mücadele veren takımımız Silifke Belediye sporun her zaman yanındayım. İnşallah bu sezon Silifke Belediye spor için başarılı bir sezon olur. Hepinize başarılar diliyorum” dedi.

Silifke Belediye Spor Kulüp Başkanı Gürhan Dölek’te konuşmasında, “Yönetimi, teknik heyeti, taraftarı ve futbolcusu ile bir aile olacağına inandığımız takımımız inşallah bu sezon şampiyonluğu yakalayacaktır. Başarılı sonuçlar alındıkça ilçemizden de takımımıza desteğin artacağına inanıyorum. Sporu ve sporcuyu seven bir kişiliğe sahip Belediye Başkanımız Sadık Altunok  ve Belediyemizin desteğini her zaman yanımızda görmek bizler güçlü kılmaktadır. Belediye Başkanımız Sadık Altunok’a kulübümüze ve spora olan katkılarından dolayı çok teşekkür ediyoruz. Güçlenen kadromuzla bu sene şampiyonluğun en güçlü adayı biz olacağız. Sezon sonunda şampiyon olarak bir üst lige çıkmak en büyük arzumuzdur” diye konuştu.

Kesilen kurban ve yapılan dualar eşliğinde Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, Kulüp Başkanı Gürhan Dölek ve yönetim kurulu üyeleri ve teknik heyetle birlikte sahaya inen sporcular yeni sezon hazırlıklarına başladılar.

11.08.2022, Mevlüt Partal, Silifke,

Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2022, 15:30

İstikbalmersin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2

banner10