UYSAL: GÖNÜL VE GÜVEN BELEDİYECİLİĞİNİ MERSİNLİLERLE BULUŞTURACAĞIZ

Milliyetçi Hareket Partisi Mersin Milletvekili Dr. Levent Uysal, Haber Global ekranlarında 31 Mart’ta yapılacak mahalli idareler seçimlerine ilişkin açıklamalarda bulundu.

UYSAL: GÖNÜL VE GÜVEN BELEDİYECİLİĞİNİ MERSİNLİLERLE BULUŞTURACAĞIZ

MHP MERSİN MİLLETVEKİLİ DR. LEVENT UYSAL: GÖNÜL VE GÜVEN BELEDİYECİLİĞİNİ MERSİNLİLERLE BULUŞTURACAĞIZ

MHP’Lİ UYSAL HABER GLOBAL EKRANLARINDA 2024 YEREL SEÇİMLERİNDE İZLEYECEKLERİ YOLU ANLATTI

Milliyetçi Hareket Partisi Mersin Milletvekili Dr. Levent Uysal, Haber Global ekranlarında 31 Mart’ta yapılacak mahalli idareler seçimlerine ilişkin açıklamalarda bulundu. Uysal “Cumhuriyetin yeni yüzyılında, Türk ve Türkiye Yüzyılı hedeflerine ulaşabilmek için Cumhur İttifakı’nın 14 ve 28 Mayıs 2023 tarihlerinde elde ettiği başarısına 31 Mart’ta yeni bir halka eklemek istiyoruz. Merkezi yönetimle yerel yönetimler arasında denge ve uyum olmasını amaçlıyoruz. MHP ve Cumhur İttifakı Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Serdar Soydan başta olmak üzere ittifakımızın tüm adaylarına başarılar diliyorum.” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde 2 büyükşehir, 12 il ve 41 büyükşehir ilçe belediye başkan adayını açıkladı. MHP’nin Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Serdar Soydan oldu. Haber Global ekranlarına konuk olan MHP Mersin Milletvekili Dr. Levent Uysal, yerel seçimler ile ilgili önemli mesajlar verdi.

Cumhur İttifakı olarak amaçlarının Türkiye’nin dört bir yanında gönül ve güven belediyeciliğini daha iyi yerlere taşımak olduğunu vurgulayan Uysal “Cumhur İttifakı olarak yapmış olduğumuz görüşmeler ve ortak çalışmalarla belediye başkan adaylarımız netleşiyor. Sayın Cumhurbaşkanımız ve Sayın Genel Başkanımız, hazırlıkları tamamlanan büyükşehir, il ve ilçe belediye başkanlarını açıklamaya başladı. Milliyetçi Hareket Partisi’nde adaylığı kesinleşen 55 ve AK Parti’de adaylığı kesinleşen 26 belediye başkan adayı açıklanmış oldu. Bu kapsamda Milliyetçi Hareket Partisi olarak adaylıkları kesinleşen 2 büyükşehir, 12 il ve 41 ilçe belediye başkan adayımız olmak üzere toplam 55 adayımız açıklandı. Adaylar kesinleştikçe açıklamalar devam edecektir. Cumhur İttifakı olarak temel amacımız ülkemizin dört bir yanında gönül ve güven belediyeciliğini çok daha iyi yerlere taşımak. Cumhuriyetin yeni yüzyılında, Türk ve Türkiye Yüzyılı hedeflerine ulaşabilmek için Cumhur İttifakı’nın 14 ve 28 Mayıs 2023 tarihlerinde elde ettiği başarısına 31 Mart’ta yeni bir halka eklemek istiyoruz. Merkezi yönetimle yerel yönetimler arasında denge ve uyum olmasını amaçlıyoruz.” şeklinde konuştu.

MHP’nin gerçekleştirdiği genişletilmiş bölge toplantılarında, ayırmadan ve ayrışmadan tüm Türkiye için çalışacaklarını dile getirdiklerini anımsatan MHP Mersin Milletvekili Dr. Levent Uysal “Milliyetçi Hareket Partisi olarak genel seçimlerin tamamlanmasının hemen ardından yerel seçim çalışmalarımıza start verdik. Diyar Diyar Anadolu temalı projemiz ile ülkemizdeki tüm il ve ilçelerde ziyaretler, toplantılar, çalıştaylar düzenleyerek bölge halkı ile bir araya geldik. Her ortamda yerel seçimlerin önemini vurgulayarak ayırmadan, ayrışmadan var gücümüzle çalışmamız gerektiğini dile getirdik. Özellikle Ekim ve Kasım aylarında tüm il ve ilçelerimizin katılımıyla bölge toplantılarımızı gerçekleştirerek Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli beyefendinin seçim sürecine verdiği önemi katılımcılara aktardık. Cumhur İttifakı ile el ele verip çalışacağız kazanacağız.” ifadelerine yer verdi.

Mersin’de gönülleri kazanarak güven veren belediyeciliği vatandaşlarla buluşturacaklarını da sözlerine ekleyen MHP’li Uysal “Milliyetçi Hareket Partisi ve Cumhur İttifakı Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Serdar Soydan’a ve tüm ilçe belediye başkan adaylarımıza başarılar diliyorum. Serdar Soydan başkanımız Mersin’e, Milliyetçi Hareket Partimize emek veren dava adamı. Allah’ın izni ve hemşehrilerimizin desteği ile Büyükşehir Belediyesi’nde üç hilal bayrağımızı dalgalandıracağız. Mersin, sahip olduğu avantajlar ile ülkemizde önemli bir kenttir. Mersin’i projeler ile yönetmek istiyoruz. Bu anlamda Mersin’de her bir kesimi Dinliyoruz, Öğreniyoruz ve Ortak Akıl ile proje geliştiriyoruz. Mersin’de tarım, sanayi, turizm ve lojistik başta olmak üzere çok sayıda sektörel çalıştaylar düzenledik. Bu çalıştaylarda sektörlerin ihtiyaçlarını öğrenerek Mersin’in kalkınmasını hızlandırmak ve daha çok Mersinliye iş imkanı sağlamak için Master Planları hazırlamaya başladık. Tüm projelerimizde dijitalleşmeyi, mavi ekonomiyi ve daha da önemlisi yeşil enerjiyi ön planda tutuyoruz. Bu çalışmalarla hem Mersinimiz hem de ülkemiz büyük fayda sağlayacak.

Buradaki hedefimiz yerel seçimler ile tüm belediye başkanlıklarını Cumhur İttifakı çatısı altında bir araya getirmek. Bunun için Gülümseyen Mersin projemiz kapsamında tüm teşkilatlarımızla sahada olup, çalışmalarımızı aralıksız sürdüreceğiz. Hepimizin yolu açık olsun.” açıklamasında bulundu.

İstikbalmersin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER