Nogay: Yoğun bir şekilde çalışmalarımız sürüyor

İstikbal Özel Haber/Fatma Aydın-Mersin/ Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)Silifke İlçe Başkanı Levent Nogay, parti çalışmaları hakkında gazetemize açıklamada bulundu.

Nogay: Yoğun bir şekilde çalışmalarımız sürüyor

Nogay: Yoğun bir şekilde çalışmalarımız sürüyor

İstikbal Özel Haber/Fatma Aydın-Mersin/ Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)Silifke İlçe Başkanı Levent Nogay, parti çalışmaları hakkında gazetemize açıklamada bulundu.

Gazetemiz Kurucu Yazarı Rüştü Aydın ve imtiyaz Sahibi Fatma Aydın’ın ziyaretinde konuşan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)Silifke İlçe Başkanı Levent Nogay, 2023 yılında yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimleri için Silifke ilçesinde yoğun bir çalışma yaptıklarını, ev ziyaretleri yanı sıra MHP Genel Merkezi’nin talimatları doğrultusunda çalışmaları yaptıklarını anlattı.

NOGAY; GÖREVE ATANDIĞIMIZ GÜNDEN İTİBAREN SAHADAYIZ

Başkan Nogay; “Seçim hazırlıklarına 2023 de olacak diye şimdiden başlamadık, Sayın Genel Başkanım Dr. Devlet Bahçeli Bey’in takdirleriyle 2017 Ağustos ayında göreve atandığımız günden itibaren sahadayız. Atandığımız günlerde partimizdeki ayrımcılık sürecine dek geldiği için 2018 seçimlerinde Silifke ilçemizde ve Mersin genelinde iyi bir netice alamadık fakat buna rağmen arkadaşlarımızla yılmadık, sahaya indik, mücadelemizi verdik ve nitekim 2014 yılında kaybettiğimiz bir yerel seçimi 2019 da Cumhur İttifakı ve MHP adayı ile ciddi anlamda bütün ekip arkadaşlarımızın mücadelesi ile tekrardan bayrağımızı surumuza diktik ve dalgalandırdık.  Önemli olan mücadeleyi bırakmamak. Hem Ülkü Ocaklarımız, Hem bugünkü adı KAÇEP olan kadın teşkilatımız hem İlçe teşkilatımız yönetici ve üyeleri ile bir bütün olduk yılmadan yıkılmadan mücadelemizi verdik ve seçimi kazandık.”

SAKIN OLA! 2024’Ü 2023’ÜN ÖNÜNDE TUTMAYIN

“Yerel seçimlerden sonra, yerel seçimlerden sorumlu MHP Genel Başkan Yardımcımızın ziyaretinde söylediği sözü hiç unutmuyorum! Diyen Başkan Nogay; “Sakın ola! 2024’ü, 2023’ün önünde tutmayın, dedi. Kıymetli belediye başkanımıza ve bölgemizdeki belediye başkanlarımıza söyledi.” Diyerek, “çok önemli bir söz” olduğunun altını çizdi.

TABİ BU GENEL SEÇİMİN BİR AYNASIDIR

Yerel seçimlerden hemen sonra yaşanan talihsiz olayın ardından teşkilat olarak çabuk toparlandıklarını anlatan Başkan Nogay Silifke Belediye Başkanlığına Sadık Altunok ile göreve tekrar başladıklarını belirterek, çok ciddi projeler ortaya koyduklarını söyledi. Mersin Bölgesinde iddialı olacaklarını da söyleyen Başkan Nogay, “Hani hep seçim dönemlerinde bir kitapçık yaparız ya ve bu kitapçık ile söz veririz. Bu yıl ile bizim 3,5 yılımız oldu. Nitekim bu yıl içeresinde biz kitapçığımızı bitirdik, üzerine artı projeler ile hizmete devam ettik. Bu konuda, mevcut Belediye Başkanımız Sadık Altunok ve ekip arkadaşlarına teşekkür ediyorum. Tabi bu genel seçimin bir aynasıdır. Siz yerelde bölgenizi temiz tutar ciddi çalışmalar yapar, halkın güvenini kazanırsanız, bu hizmetler genele de yansır diye düşünüyorum.” Dedi

YOĞUN BİR ŞEKİLDE ÇALIŞMALARIMIZ SÜRÜYOR

Cumhur İttifakı çalışmalarını da değerlendiren Başkan Nogay, göreve geldiği günden bu yana Cumhur İttifakı’nın diğer partisi Ak Parti yönetimi ile de birlikte uyum içerisinde çalıştıklarını ve 2023 seçimlerine de yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdüreceklerini söyledi.  Başkan Nogay, “ Kasım ayı itibariyle aday adayı süreci başlar, adaylarımız ve mevcut milletvekillerimiz ile beraber bölgemizde organizasyonlarımızı yapar son anada kadar elimizden ne geliyor gücümüz neye yetiyorsa ve Genel Başkanızın Sayın Devlet Bahçeli’nin talimatları ile sahada olacağız, inşallah” dedi.

EKONOMİK SIKINTI GEÇİCİ

Ülkenin içinde bulunduğu ekonomik sıkıntının geçici olduğunun altını çizen Başkan Nogay, “ Bir buçuk yıl öncesine kadar ekonomi gayet güzeldi ve vatandaşlara ciddi anlamda destek verildi. Şu bir buçuk yıldır bir sıkıntı var, o zaman toplum olarak bu sıkıntıyı beraber göğüslememiz lazım ki, toplum bunun bilincinde bu ekonomik sıkıntı da geçeceğinin farkında.” Dedi.

TEŞKİLAT OLARAK KAPIMIZI AÇTIK

Millet İttifakı’nın henüz adayının belli olmadığını da belirten Başkan Nogay, vatandaşların Cumhur  İttifakı ile gurur duyduklarını söyledi. Başkan Nogay, “  Cumhur İttifakı, hem ekonomide hem iç ve dış politikaların da bizleri gururlandıran işler yapıyor ki insanlarımızda bunun farkında… Diğer yanda Millet İttifakı evet yani kaos yaşayan bir millet ittifakı var. Orada halen gönlü bizde olan insanlarımız var ve biz teşkilat olarak kapımızı açtık. Yüzlerce aileye ziyaretlerde bulunduk ve çayını kahvesini içtik. Etkinliklerimize davet ettik ve çoğu katıldı. Gerçekten kafalarında tereddüt kalmadığını gördük. Geri Dönüş başladı… Diyoruz ki bizlere gönül vermiş insanların Cumhur İttifakına güvenmelerini istiyoruz. Ve 2023 seçiminde Cumhur Başkanımız seçimi kazanacak.”Dedi.

YASANIN ÇIKMASI BİZLERİ MEMNUN ETTİ

Yeni çıkan Dezenformasyon Yasasını da değerlendiren MHP Silifke İlçe Başkanı Levent Başkan Nogay, sosyal medyada yapılan yalan haberlerden muzdarip olduklarını dile getirdi. Başkan Noyan, “ Kafasına göre isteyen herkes bir şey söylüyor yazıyor. İspat diyoruz, ispatlayamıyor. Bunun ceza işlemi yok. Artık böyle sosyal medya birilerinin eline geçmiş vaziyette. Edep adap kalmamış vaziyetteydi. Bir insan çıkıp, Sayın Cumhurbaşkanımıza,  Sayın Liderimize, Sayın Vekillerimize, yerel yönetimlerimize, siyasal yapılarımıza, şahsiyetlerimize istedikleri hakareti yapabiliyorlardı. Bunda da bir sınır olmalıydı ve bunun adı özgürlük değildi. Bizler sosyal medyada her hangi bir polemiğe girmedik, arkadaşlarımızı hep uyardık, uymayanları ayırdık. Yasanın çıkması bizleri çok memnun etti.” Dedi.

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2022, 12:20

mersinistikbal

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER