MHP’li Şimşek’ten Silifke Ziyareti

Milliyetçi Hareket Partisi Mersin Milletvekili Baki Şimşek, Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok’la birlikte ilçeye bağlı Keben (Değirmendere) mahallesinde vatandaşlarla buluştu.

MHP’li Şimşek’ten Silifke Ziyareti

MHP’li Şimşek’ten Silifke Ziyareti

Milliyetçi Hareket Partisi Mersin Milletvekili Baki Şimşek, Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok’la birlikte ilçeye bağlı Keben (Değirmendere) mahallesinde vatandaşlarla buluştu.

Keben (Değirmendere) mahallesinde Silifke Muhtarlar Derneği Başkanı ve Keben Mahalle Muhtarı Murat Temur tarafından karşılanan MHP Mersin Milletvekili Baki Şimşek ve Belediye Başkanı Sadık Altunok burada esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.

Silifke Muhtarlar Derneği Başkanı ve Keben Mahallesi Muhtarı Murat Temur’da kendilerini ziyarete gelen Belediye Başkanı Sadık Altunok ve MHP Mersin Milletvekili Baki Şimşek’le buluşmanın sevinci içerisinde olduğunu hatırlattı. Muhtar Temur kendilerini ziyarete gelen Başkan Altunok ve Milletvekili Şimşek’le görüşerek mahalle halkının istek ve taleplerini de iletti. 

Her fırsatta mahalle gezilerini sürdürerek vatandaşlarla bir araya geldiğini belirten Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, cumhur ittifakı bir belediye olarak Silifke’ye ve Silifkelilere hizmet ettiklerini vurguladı. Belediye olarak halktan ve muhtarlardan gelen istek ve talepleri de yerine getirdiklerini belirten Başkan Altunok, ilçeyi modern ve sağlıklı projelerle buluşturmaya devam ettiklerini vatandaşlar ve Milletvekili Şimşek’le paylaştı.

Milliyetçi Hareket Partisi Mersin Milletvekili Baki Şimşek’te konuşmasında, “TBMM çatısı altında sizlerin bir temsilcisi, sizlerin bir evladı olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin talimatları ile TBMM’de  ve yaklaşan Cumhurbaşkanlığı seçimi ve ile ilgili çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürüyoruz. Allah’ın izni siz değerli hemşehrilerimiz ve cumhur ittifakı üyelerimizin de üstün gayretleri ile 2023 yılında yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçiminde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’la ülkemize ve halkımıza birlik ve beraberlik içerisinde hizmetlerimize devam edeceğimize inanıyorum. Ülkemiz ve milletimiz için yürüttüğümüz çalışmaların yanı sıra her fırsatta güzel şehrimiz Mersin’imizi ve siz değerli halkımızı ziyaret etmeye ve sizlerle bir araya gelmeye devam edeceğiz. Destekleriniz ve emekleriniz için hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Milletvekili Baki Şimşek ayrıca, Silifke ve Silifkelileri modern projelerle buluşturan çalışkan ve başarılı Belediye Başkanı Sadık Altunok’a çalışmalarında başarılar dileyerek,  ilçeye ve vatandaşlara  verdiği hizmetlerden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

mersinistikbal

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER