MHP'li Önge, Seçim Çalışmalarını Yoğun Şekilde Sürdürüyor.

MHP Milletvekili Adayı Fatih Önge, Seçim Çalışmalarını Yoğun Şekilde Sürdürüyor.

MHP'li Önge, Seçim Çalışmalarını Yoğun Şekilde Sürdürüyor.

MHP Milletvekili Adayı Fatih Önge, Seçim Çalışmalarını Yoğun Şekilde Sürdürüyor.

MHP Mersin Milletvekili Adayı Fatih Önge, seçim çalışmalarını ziyaretler ile sürdürüyor. Parti Teşkilatlarını ziyaret eden Önge, esnaf gezileri ile de MHP’nin 14 Mayıs seçimlerinde başarılı olması için sıkılmadık el, kucaklaşmadık insan bırakmıyor… Yaş almış insanların ellerinden öpen  MHP Mersin Milletvekili Adayı Fatih Önge, Cumhur İttifakı’nın neden kazanması gerektiğini anlatarak MHP’nin birinci parti olmasının önemine değiniyor.

MHP Mersin Milletvekili Adayı Fatih Önge, Gülnar MHP İlçe Teşkilatı ziyaretinde ilçe başkanı Celal Kadim’i, Gülnar Ülkü Ocakları Başkanı Oğuzhan Cerit’i ve Gülnar Belediye Başkanı Alpaslan Ünüvar’ı ziyaret etti. Esnaf ziyaretlerini de yapan Önge, “ Hemşehrilerimizle kucaklaştık, büyükyerimizin ellerini öperek hayır dualarını aldık.”Dedi.

Mezitli ilçesinde de seçim çalışmalarını yürüten MHP Mersin Milletvekili Adayı Fatih Önge, MHP Mezitli KAÇEP İlçe Başkanı Aslı Öz Könte’yi ve MHP Mezitli İlçe Başkanı Kamil Durmuşoğlu’nu ziyaret ederek esnaf gezisi yaptıklarını söyledi. Önge, Mezitli ilçe esnaflarını ziyaret ettiklerini belirterek esnaflarla sohbet ettiklerini söyledi.  

MHP Mersin Milletvekili Adayı Fatih Önge, 14 Mayış 2023 gününe kadar tüm enerjisini seçimlere verdiğini anlatarak, çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüreceğini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2023, 14:34

mersinistikbal

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER