Cesim Ercik görevinden ayrıldı.

Ak Parti Mersin İl Başkanı Cesim Ercik görevinden ayrıldı.

Cesim Ercik görevinden ayrıldı.

Ak Parti Mersin İl Başkanı Cesim Ercik görevinden ayrıldı.

“Kamuoyuna Duyuru” başlığı altında açıklamada bulunan Başkan Ercik, milletvekili aday adayı olmak için Mersin Ak Parti İl Başkanlığı görevinden ayrıldığını söyledi. Yapılan duyuru şöyle;”Kamuoyuna Duyuru

Değerli Mersinli Hemşehrilerim, Ak Partimize Gönül Vermiş Değerli Yol Arkadaşlarım Bugün İtibarıyla 2016 Yılı Mart Ayından Bu Yana Büyük Bir Onur Ve Şerefle Yürütmekte Olduğum Ak Parti Mersin İl Başkanlığından Genel Merkezimizin De Uygun Görmesiyle Milletvekilliği Aday Adaylığı İçin Ayrılmış Bulunmaktayım.

2016 Mart Ayından Bu Yana Bu Onurlu Ve Şerefli Görevi Yapmamıza İmkan Sağlayan Başta Cumhurbaşkanımız Ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a Ve Genel Merkez Teşkilat Başkanımız Sayın Erkan Kandemir’e Şükranlarımı Sunuyorum.

Bu Süreçte Birlikte Çalıştığımız Bakanlarımıza, Milletvekillerimize, Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcılarımıza, İl Koordinatörlerimize, Anakademe, Kadın Kolları Ve Gençlik Kolları İl Yöneticilerimize, İlçe Başkanlarımıza Ve Yönetimlerine, İlçe Kadın Kolları Başkanlarımıza Ve Yönetimlerine, İlçe Gençlik Kolları Başkanlarımıza Ve Yönetimlerine, Belediye Başkanlarımıza, Mahalle Başkanlarımıza Ve Yönetimlerine, Sandık Başkanlarımıza Ve Yönetimlerine, Geçmiş Dönem İl Başkanlarımıza Ve Yönetimlerine, Geçmiş Dönem İlçe Başkanlarımıza Ve Yönetimlerine, 2001 Yılından Günümüze Teşkilatlarımızda Görev Almış Başkanlarımıza Ve Yöneticilerimize Şükranlarımı Sunuyorum.  Allah Her Birinden Ayrı Ayrı Razı Olsun.

Bugüne Kadar Nasıl Bu Davanın Bir Neferi Olarak Hizmet Ettiysek Bundan Sonrada Bu Davanın Bir Neferi Olarak Hizmet Etmeye Devam Edeceğim.

2023 Seçimlerinde Büyük Ve Güçlü Türkiye İçin “Türkiye Yüzyılı”Na Damga Vuracak Bu Sürecin Ülkemiz, Milletimiz, Partimiz Ve İlimiz İçin Hayırlı Olmasını Diliyorum.”Dedi.

Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2023, 16:50

mersinistikbal

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER