Aber: “Ben Toroslara hizmetkâr olmaya talibim”

MHP Toroslar Belediye Başkan A. Adayı Halil İbrahim Aber seçim bürosu açtı. Açılışa MHP Toroslar A. Adaylarından İlhan Çokgün İsmail Gül, Murat Altuğ Ünlü, Toroslar Belediye Başkanı A.Afşın Yılmaz ve çok sayıda davetliler katıldı.

Aber: “Ben Toroslara hizmetkâr olmaya talibim”

Aber: “Ben Toroslara hizmetkâr olmaya talibim”

İstikbal Özel Haber/Fatma Aydın-MHP Toroslar Belediye Başkan A. Adayı Halil İbrahim Aber seçim bürosu açtı. Açılışa MHP Toroslar A. Adaylarından İlhan Çokgün İsmail Gül, Murat Altuğ Ünlü, Toroslar Belediye Başkanı A.Afşın Yılmaz ve çok sayıda davetliler katıldı.

NİYETİMİZ HALİS!

MHP Toroslar Belediye Başkan A. Adayı Halil İbrahim Aber açılışta yaptığı konuşmada, “Kuzey Irak’ta Şehit düşen 12 vatan evladımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına ve milletimize başsağlığı diliyorum”  diyerek sözlerine başladı. Aber, “Hoş geldiniz arkadaşlar, katılımınız benim için çok önemli, beni çok duygulandırdınız. Çıktığımız bu kutlu yolda bizi yalnız bırakmadığınız ve yanımızda yer aldığınız için hepinize teşekkür eder saygılar sunarım. Bildiğiniz üzere önümüzde 31 Mart 2024’te yapılacak olan yerel seçimler var. Bende Allah’ın takdiri sizlerin desteğine güvenerek Milliyetçi Hareket Partisi Toroslar Belediye Başkan Aday Adayı olarak yola çıktım. Niyetimiz halis!

HEP BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ

1978 doğumluyum Arslanköylü’yüm evliyim. Bir çocuk babasıyım. Doğduğumuz günden beri Toroslarda yaşayan Torosları bilen bir kardeşinizim. Torosların sorunlarını biliyorum. Sizin de bilmenizi istiyorum ki önce Allah’ın takdiri sonra Genel Başkanımız Bilge Liderimizin onayı ile sizlerin desteği ile kısmet olursa hep birlikte yöneteceğiz inşallah.

SÖZ VERİYORUM KİM ADAY OLURSA SEÇİM BÜROSUNU KULLANACAK

Ben Toroslara hizmetkâr olmaya talibim. Cumhur İttifakı adayı benim veya başka bir aday adayı arkadaşımızdan kim olursa olsun seçim bürosunu Milliyetçi Hareket Partisi adayımızın emrindedir. İlle ben olacağım, ille ben olacağım diye bir derdimiz yok. Kim olursa olsun başımızın üstünde yeri var buradan hepinize söz veriyorum. Sonuna kadar destekçiyim.” Diyerek katılan partililere MHP Toroslar Belediye Başkan A. Adayı Halil İbrahim Aber tekrar katılımları için teşekkür etti.

Toroslar Belediye Başkanı A.Afşın Yılmaz yaptığı konuşmasında aday adaylarının birlik ve beraberlik içinde çalışmasının önemini anlatarak seçim ofisi açılışını yapan MHP Toroslar Belediye Başkan A. Adayı Halil İbrahim Aber’e ve aday adaylarına başarılar diledi.

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2023, 16:48

mersinistikbal

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER