“ALLEGRA ENSEMBLE” konserini yeniden Mersinli sanatseverler ile...

   Mersin Devlet Opera ve Balesi  “Bi' Dünya Müzik" sloganıyla yola çıkan, İtalyanca anlamı "Neşeli Topluluk" olan “ALLEGRA ENSEMBLE” konserini yeniden Mersinli sanatseverler ile buluşturuyor.  

“ALLEGRA ENSEMBLE” konserini yeniden Mersinli sanatseverler ile...

                Mersin Devlet Opera ve Balesi  “Bi' Dünya Müzik" sloganıyla yola çıkan, İtalyanca anlamı "Neşeli Topluluk" olan “ALLEGRA ENSEMBLE” konserini yeniden Mersinli sanatseverler ile buluşturuyor.  Konser 9 Mayıs 2023 Salı saat 20:00’de Opera Sahnesi’nde gerçekleştirilecek.

Türk halk müziği ezgilerini klasik müzik ve caz ile harmanlayarak seslendiren, aynı zamanda dünya müziklerinden de örnekler sunan grup, seyircilerle keyifli bir konserde buluşacaklar.

Soprano Mehlika Bilgin Karadeniz, 1. Keman’da Ümmiye Özdem, 2. Keman’da Şenzelita Aykanat Bayram, Viyola’da Melda Sak, Viyolonsel’de Hande Ulutaş, Flüt/Mandolin/Vokal’de Müjde Akden, Perküsyon’da Irmak Tokgöz ve Piyano’da Gülriz Tunca’nın olduğu, düzenlemelerini Osman İşmen’nin yaptığı konserde türküler, tangolar, müzikaller, fadolar, şansonlar ve klasik caz parçaları klasik müzik enstrümanları ile çok sesli icra edilecek.

Biletler  https://www.biletinial.com adresinden ve Sanatcepte uygulamasından temin edilebilir.

                Biletler  https://www.biletinial.com adresinden ve Sanatcepte uygulamasından temin edilebilir.

Mersin Devlet Opera ve Balesi Basın ve Halkla İlişkiler

Tel: 0324 239 04 60

MDOB Gişe: 0324 238 37 52

E-Posta: [email protected].

www.dobgm.gov.tr/ https://www.biletinial.com

mersinistikbal

YORUM EKLE
YORUMLAR
Günver Korkmaz
Günver Korkmaz - 1 yıl Önce

Çok teşekkür ederim değerli başkanım Rüştü Aydın hocam jüri heyyetinin kararları sonucu aldığım ödül için .Emeklerinize sağlık nice yarışmalara saygımla.

SIRADAKİ HABER