Başkan Kılınç, Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç Muhtarlar Günü nedeniyle Mahalle Muhtarları  ve ilçe protokolü ile bir araya geldi.

Başkan Kılınç, Muhtarlarla Bir Araya Geldi

BAŞKAN KILINÇ MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç Muhtarlar Günü nedeniyle Mahalle Muhtarları  ve ilçe protokolü ile bir araya geldi.

Anamur Belediyesi 82 Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen programa İlçe Kaymakamı Bilal Bozdemir, Cumhuriyet Başsavcısı Meriç Dede, İlçe Emniyet Müdürü Ömer Engin Genç, Milliyetçi Hareket Partisi Anamur İlçe Başkanı Adnan Gübbük, Ak Parti Anamur İlçe Başkanı Feyzi Yılmaz, Büyük Birlik Partisi Anamur İlçe Başkanı Mustafa Kemal Aslan,  Anamur Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Emin Erdinç, Ak Parti Anamur Gençlik Kolları Başkanı Samet Üstün, ANTSO Başkanı Feridun Torunoğlu, Esnaf Kredi Kooperatifi Başkanı Ahmet Özdemir, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Özkan Poçulu,  Anamur Baro Başkanı Tahsin Güçlü Şimşek,  Anamur Belediye Meclis Üyeleri, Belediye Başkan Yardımcıları, Birim Müdürleri, yerel basın temsilcileri ve mahalle muhtarları katıldı.

Yenilen akşam yemeğinin ardından mahalle muhtarlarının, muhtarlar gününü kutlayarak bir konuşma yapan Başkan Kılınç muhtarların demokrasinin vazgeçilmez bir parçası olduğuna vurgu yaptı.

Başkan Kılınç “göreve geldiğimiz günden bu yana ilçemizin problemlerini çözmek, alt yapı ve üst yapı yatırımları ile Anamur’u gelişmiş kentler seviyesine ulaştırmak gece gündüz çalışıyoruz. Yıllardır ihmal edilen köylerimiz başta olmak üzere, 56 mahallemizin tamamında yeni yollar açılmasından alt yapı çalışmalarına, köprüler inşa edilmesinden asfalt dökülmesine kadar verdiğimiz tüm sözleri bir bir yerine getiriyoruz.“ dedi.

 "Anamur’u Nakış Nakış İşliyoruz”

Daha yapılacak çok hizmet olduğuna da dikkat çeken  Kılınç “büyük hizmetler kısa zamanlarda yapılmıyor.  Düne kadar traktörü bile kiralık olan, mevcut iş makineleri sürekli arızalanan, araçlarına yakıt alamaz hale gelen Anamur Belediyesi, bugün 44 yeni iş makinesi ve araçla Anamur’un tamamında vatandaşlarımıza hizmet ediyor.

Anamur’u nakış nakış işliyoruz çünkü; bizim günü kurtaracak projelerimiz, seçim öncesi oy uğruna harcanacak tek kuruşumuz, geçici hizmetlerle kandırılacak tek bir vatandaşımız yok. Yapılan alt yapı çalışmaları ve asfalt dökümü önümüzdeki 15-20 yıl boyunca kullanılabilsin isteriz.

Yaptığımız hizmetler yalnızca günü kurtarmasın, uzun yıllar boyunca vatandaşlarımıza faydalı olsun isteriz.” Dedi

İlçe Kaymamı Bilal Bozdemir ve muhtarlar adına Bahçelievler Mahalle Muhtarı İbrahim Gümüş’ün konuştuğu program Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç’ın mahalle muhtarlarına  hediye taktimi ile sona erdi.

İstikbalmersin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER