Başkan Altunok, Asfalt Döktü

İlçeye bağlı Taşucu mahallesinde devam eden asfaltlama çalışmalarını yerinde inceleyen Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, inceleme esnasında iş makinesine çıkarak, asfalt döktü.

Başkan Altunok, Asfalt Döktü

Başkan Altunok, asfalt döktü

İlçeye bağlı Taşucu mahallesinde devam eden asfaltlama çalışmalarını yerinde inceleyen Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, inceleme esnasında iş makinesine çıkarak, asfalt döktü.

Silifke merkezi ve mahallelerinde yaşayan tüm hemşehrilerinin en iyi hizmeti almayı hak ettiklerini belirten Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, belediye olarak  imkanları dahilinde 88 mahalleye eşit hizmet götürdüklerini de açıkladı.

Kent merkezi ve mahallelerde devam eden  çalışmalar hakkında vatandaşları da bilgilendiren Başkan Altunok, bazı mahallelerde alt yapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından belediyenin sorumluluğunda bulunan sokak ve ara yollarda sıcak asfalt dökümüne başlandıklarını belirtti. Çalışmaları değerlendiren Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, “Yeni yolların açılması, mevcut yolların bakım ve onarımı, temizlik, kaldırım düzenlemeleri, parke taşı döşemeleri ve asfaltlama çalışmaları ile halkımıza ve güzel şehrimiz Silifke’ye hizmet etmeye devam ediyoruz. Her geçen gün artan nüfusu ve konut sayısı ile de ilçemizin en büyük mahallelerinden birini oluşturan Taşucu Mahallemizde belediyemiz sorumluluğunda bulunan ara yollarda ve sokaklarda asfaltlama çalışmalarımıza başladık. İmkanlarımız dahilinde ilçemize bağlı 88 mahallemize ve halkımıza en güzel hizmetleri ulaştırmak için tüm ekibimizle birlikte çalışıyoruz. Muhtarlarımız, halkımız ve belediye ekiplerimizle birlik ve beraberlik içerisinde çalışarak  ilçemizi ve tüm mahallelerimizi hak ettiği görünüme ve hizmetlere kavuşturacağız. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun” dedi.

Çalışmaları yakından izleyen vatandaşlar da, “Gece gündüz halkına ve şehrine hizmet eden çalışkan bir başkanımız var. Belediyemiz bir taraftan alt yapı çalışmaları diğer taraftan da sıcak asfalt dökümü, temizlik ve kilit parke taşı döşeme çalışmaları ile bizlere ve mahallelerimize hizmet etmektedir. Merkez ve kırsal ayırt etmeden tüm mahallelerimizde çalışmalar yürüten Belediye Başkanımız Sadık Altunok bu çalışmaları ile ilçemize gereken değeri ve kıymeti vermektedir.  Başkanımızın desteği ile mahallerimiz asfaltlanıyor, halk olarak bizlerde belediye hizmetlerinden faydalanıyoruz. Her zaman işinin başında olan ve yürütülen çalışmaları da sık sık denetleyen Başkan Altunok, hizmetlerin daha sağlıklı ve daha hızlı bir şekilde bizlere ulaşmasına gayret gösteriyor.  Kendilerine ve belediye ekiplerine teşekkür ediyoruz” diyerek memnuniyetlerini dile getirdiler. 

21.07.2022, Mevlüt Partal, Silifke,

Güncelleme Tarihi: 22 Temmuz 2022, 14:58

İstikbalmersin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER