banner18

Anamur Belediyesi Araç Filosunu Güçlendiriyor

Anamur Belediyesi Aralık Ayı Meclis Toplantısı’nın ilk oturumu gerçekleşti. Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç başkanlığında yapılan meclis toplantısında öncelikle kasım ayında alınan kararlar meclis üyelerine okundu.

Anamur Belediyesi Araç Filosunu Güçlendiriyor

Anamur Belediyesi Aralık Ayı Meclis Toplantısı’nın ilk oturumu gerçekleşti.

Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç başkanlığında yapılan meclis toplantısında öncelikle kasım ayında alınan kararlar meclis üyelerine okundu.

Meclis Toplantısında, 2021 Model Ford Trucks Arazöz’ün Almanya Uluslararası İşbirliği Kurumu GIZ tarafından Anamur Belediye Başkanlığına şartsız koşulsuz hibe edilmek istenmesi, oy birliği ile kabul edildi.

Belediye Başkanı Hidayet Kılınç: “Belediyemizin araç filosuna 40. aracı, hibe yöntemi ile kazandırdık. Başkan Yardımcımız Türkan Kasapoğlu’na ve GIZ Ofis Menajeri Denise Özlem Akan’a gayretlerinden dolayı teşekkür ediyor, hibe alınan aracın ilçemize hayırlı olmasını temenni ediyorum.”dedi.

Toplantıda Türkiye Belediyeler Birliği tarafından “Sürdürebilir Ulaşım, Fikir, Proje ve Uygulama” yarışmasında Anamur Belediyesi “Caretta Caretta için Pedalla” isimli projeyle ödül kazanmaya layık görüldüğünü belirten Başkan Kılınç'a, projenin gerçekleştirilmesine ilişkin işbirliği protokolü’nün onaylanması ve gerekli işlemlerinin yürütülmesi için oy birliği ile yetki verildi.

Meclis toplantısı, yapımı devam eden Sahil projesi ile ilgili meclis üyelerine brifing verilmesiyle sona erdi.

İstikbalmersin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2

banner10