banner18
banner12

Altunok’tan esnaf ziyareti

Her fırsatta mahalleleri ziyaret ederek vatandaşlar ve esnaflarla bir araya gelen Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok,

Altunok’tan esnaf ziyareti

Altunok’tan esnaf ziyareti

Her fırsatta mahalleleri ziyaret ederek vatandaşlar ve esnaflarla bir araya gelen Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, "İyi günde kötü günde her zaman halkımızın ve esnaflarımızın yanındayız. Halkımızdan kopmadık, kopmayacağız da" dedi.

Belediye olarak her zaman halkın ve esnafların yanında olduklarını hatırlatan Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok,  "İlçemizde belediyecilik hizmetlerimizi sürdürürken aynı zamanda halkımızı ve esnaflarımızı da ziyaret ediyoruz. Bu ziyaretlerimizde gençlerimiz, çocuklarımız, vatandaşlarımız ve esnaflarımızla da görüşerek onlardan gelen istek ve talepleri de dinliyoruz. Aynı zamanda belediye olarak yürüttüğümüz çalışmalar ve uygulamaya koyacağımız projeler hakkında da vatandaşlarımızı bilgilendiriyoruz. Bugün de ilçemize bağlı Taşucu mahallemizi ziyaret ettim. Hem deniz sahilinde başlayacağımız çalışmalarla ilgili inceleme yaptım, hem de esnaf ve vatandaşlarımızı da ziyaret ettim. Gittiğimiz her mahallemizde her işyerinde vatandaşlarımızın sıcak ilgi ve sevgileri ile karşılaşıyoruz. Bu ziyaretlerimizle birlikte halkımızın ve esnaflarımızın memnuniyetini ve bizlere olan güvenlerini de görmüş oluyoruz. Elimizden geldiğince her fırsatta halkımızın yanında olmaya gayret gösteriyoruz. Vatandaş, esnaf ve belediye arasındaki iletişimi sağlamak konusunda önemli bir adım olan bu ziyaretlerimize aralıksız devam edeceğiz” diye konuştu.

mersinistikbal

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER