Altunok, Atakent Sahilini Gezdi

İlçeye bağlı Atakent mahallesini gezen Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, deniz sahilinde oturan vatandaşları ve esnafları ziyaret etti.

Altunok, Atakent Sahilini Gezdi

İlçeye bağlı Atakent mahallesini gezen Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, deniz sahilinde oturan vatandaşları ve esnafları ziyaret etti.

Özellikle akşam saatlerinde gezilerini sürdüren Belediye Başkanı Altunok, Atakent mahallesi yapraklı koy sahilinde faaliyet gösteren esnaflarla ve tatile gelen misafirlerle bir araya geldi. Başkan Altunok akşam saatlerinde sürdürdüğü ziyarette, “Hem belediye hizmetlerimize devam ediyoruz, hem de vatandaşlarımız, esnaflarımız ve ilçemize gelen misafirlerimizle bir araya geliyoruz. Bu akşam da ilçemize bağlı Atakent mahallesi yapraklı koy mevkiindeyiz. Eşsiz doğal güzelliği, kumsalı, denizi ve havası ile dünyaca ünlü sahillerimizi tercih eden yerli ve yabancı misafirlerimizi ziyaret ederek onlardan gelen talep ve önerileri dinliyorum. Silifke Belediyesi olarak her zaman halkımızın hizmetindeyiz. Vatandaşlarımızın bize ne zaman ihtiyacı olursa, belediyemizin kapıları sonuna kadar açıktır. Belediye olarak planladığımız çalışmalarımız aralıksız devam etmektedir. Bu alanda yürüttüğümüz deniz sahili düzenleme çalışmalarımızın da sonuna geldik.  Yaz tatili için ilçemize gelen yerli-yabancı misafirlerimizi ve tüm halkımızı modern, sağlıklı ve yenilikçi projelerle buluşturmaya devam edeceğiz” dedi. Yapraklı koy deniz sahilinde faaliyet gösteren esnaf ve tatilcileri ziyaret eden Başkan Altunok, sorun ve istekleri dinledi.

Yaz tatilini geçirmek üzere Atakent deniz sahiline gelen vatandaşlar ise kendilerini ziyarete gelen Belediye Başkanı Altunok’a teşekkür ederek, “Başkanım, Silifke halkı çok şanslı. Böyle çalışkan, genç ve başarılı bir belediye başkanına sahipler. Sıcak kanlı ve güler yüzlü bir davranışla bizleri ziyaret etmeniz bizleri mutlu etmiştir. Ziyaretiniz için teşekkür ediyor,  çalışmalarınızda başarılar diliyoruz” diyerek memnuniyetlerini dile getirdiler.

mersinistikbal

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER