Haber Detayı
26 Kasım 2020 - Perşembe 13:38 Bu haber 3569 kez okundu
 
Silifke’li ülkücüler fidan dikti
Silifke Ülkü Ocakları tarafından Alparslan Türkeş’in doğumunun 103. yıl dönümü nedeniyle Çamlıbel mahallesinde fidan dikim etkinliği düzenlendi.
YAŞAM Haberi
Silifke’li ülkücüler fidan dikti

Silifke’li ülkücüler fidan dikti

Silifke Ülkü Ocakları tarafından  Alparslan Türkeş’in doğumunun 103. yıl dönümü nedeniyle Çamlıbel mahallesinde fidan dikim etkinliği düzenlendi.

Silifke’ye bağlı Çamlıbel mahallesi orman dikim alanında her genç bir fidan, her fidan bir hayat kapsamında 103 adet fidanı torakla buluşturduklarını açıklayan Silifke Ülkü Ocakları Başkanı İsmail Ateş yaptığı açıklamada, “Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Ahmet Yiğit Yıldırım’ın talimatları ile Merhum Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in doğumunun 103. yılı anısına fidan dikme etkinliğimizi gerçekleştiriyoruz. Bugün Türk siyasetinin mümtaz kişiliklerinden merhum Başbuğumuz Alparslan Türkeş'in doğumunun 103. yılı. Bu anlamda Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Ahmet Yiğit Yıldırım’ın talimatları ile tüm yurtta olduğu gibi ilçemiz Silifke’de de fidan dikme etkinliği düzenledik. Ülkücü gençlerimizle birlikte orman dikim alanı olan bölgede 103 fidanı toprakla buluşturuyoruz. Etkinliğimize katılarak bizlere destek olan gençlerimize ve tüm ülkücü dava arkadaşlarımıza katkılarından dolayı teşekkür ediyorum” diyerek ilk fidanı toprakla kendi elleriyle buluşturdu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Silifke’li, ülkücüler, fidan, dikti,
Yorumlar
Haber Yazılımı