Haber Detayı
20 Ocak 2021 - Çarşamba 13:24 Bu haber 4164 kez okundu
 
MHP’liler Sokaktaki Dostları Unutmuyor
Sokaktaki Dostlarını Unutma” Projesi kapsamında mama yardımı yapan MHP Mersin il Teşkilatı’nda derneklere federasyonlara mama dağıtımı yapıldı. 200 Mamanın dağıtıldığını belirten MHP Mersin İl Başkan Yardımcısı Esra Aydın, mama yardımlarının süreceğini söyledi.
YAŞAM Haberi
MHP’liler Sokaktaki Dostları Unutmuyor

“Sokaktaki Dostlarını Unutma” Projesi kapsamında mama yardımı yapan MHP Mersin il Teşkilatı’nda derneklere federasyonlara mama dağıtımı yapıldı. 200 Mamanın dağıtıldığını belirten MHP Mersin İl Başkan Yardımcısı Esra Aydın, mama yardımlarının süreceğini söyledi.

AYDIN: YENİ PROJELERİMİZ OLACAK

MHP Mersin İl Başkan Yardımcısı Esra Aydın, “MHP Mersin İl Başkanımız Zeynel Uğur Gölgeli Bey’in talimatlarıyla ve özellikle pandemi döneminde zor kış şartları altında yaşayan canlarımız için besleme odakları kurmaya ve sokak gönüllü besleme yapan insanlara yardımcı olmaya başladık. Bu projemiz yaklaşık 2 aydır devam ederek bugünlere gelindi ve inşallah bundan sonrada sokaktaki canlarımızın tedavileri ile bakımları ve barınma olarak yeni projelerimiz oluşturulacak” dedi.

Mama yardımlarının süreceğini söyleyen MHP İl Başkan Yardımcısı Esra Aydın, “ İki aydır devam eden projemizde 400 torbaya yakın mama yardımında bulunduk. Daha 1000 torbaya yakın mama yardımında bulunacağız inşallah. Dernekler ve federasyonlar vasıtasıyla bağışımızı yapıyoruz. Mama yardımı konusunda bize destek olan Toroslar Belediye Başkanımız Sayın Atsız Afşın Yılmaz ve bize bu fırsatı tanıyan MHP Mersin İl Başkanımız Zeynel Uğur Gölgeli Bey’e çok teşekkür ediyoruz” dedi.

KIVANÇ: İYİ Kİ VARSINIZ

Sokaktaki canlara ulaşanlara, yardım etmek isteyenlere yardımcı olan derneklerden biri olan, Kimsesiz Canları Koruma Federasyonu (KİMCANKO) Sorumlusu Zübeyde Kıvanç, amaçlarının sokak hayvanlarının tedavisini, sahiplendirilmesini, yuvalandırılmasına dokunmak olduğunu belirterek, yapılan yardımlar ile sokaktaki canlara beslenme programları yaptıklarını söyledi. Kıvanç, “ böyle büyük destekçilerimiz ve gönüllülerimiz aracılığıyla insanların daha çok noktada mamaya ulaşıp daha çok fayda sağlamalarına yardımcı olmaya çalışıyoruz” dedi.  

Hayvan sever dostlara çok büyük bir destekte bulunduklarını belirten Kimsesiz Canları Koruma Federasyonu (KİMCANKO) Sorumlusu Zübeyde Kıvanç,” Özellikle Toroslar Belediye Başkanımız Sayın Atsız Afşın Yılmaz’a çok teşekkür ediyorum. Ve Esra Hanım’ın huzurunda Milliyetçi Hareket Partisi’ne ve emek veren Esra Hanım’a teşekkür ediyorum ve her zaman diyoruz ki iyi insanlar ve iyi ki varsınız” sözleri ile konuşmasını tamamladı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP’liler, Sokaktaki, Dostları, Unutmuyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı