Haber Detayı
19 Şubat 2021 - Cuma 16:33 Bu haber 4149 kez okundu
 
MHP Gülnar İlçe Başkanı Celal Kadim:“Emeği Geçen Herkese Teşekkür Ediyorum
Milliyetçi Hareket Partisi Gülnar İlçe Başkanı Celal KADİM programda yaptığı konuşmada; “Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanlığımız ve Gülnar Belediyemizin organizasyonuyla Sınır ötesi operasyon bölgesindeki Mehmetçiğimiz için moral destek olması açısından
GÜNDEM Haberi
MHP Gülnar İlçe Başkanı Celal Kadim:“Emeği Geçen Herkese Teşekkür Ediyorum

MHP Gülnar İlçe Başkanı Celal Kadim:“Emeği Geçen Herkese Teşekkür Ediyorum

Milliyetçi Hareket Partisi Gülnar İlçe Başkanı Celal KADİM programda yaptığı konuşmada; “Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanlığımız ve Gülnar Belediyemizin organizasyonuyla  Sınır ötesi operasyon bölgesindeki Mehmetçiğimiz için  moral destek olması açısından böyle bir proje başlattık. Belediye Başkanımızla birlikte bu projeyi hızlandırdık, yoğunlaştırdık. Gülnar halkımızın çok kıymetli hemşehrilerimizin katkılarıyla inşallah kuru üzüm, badem içi, ceviz içi, elma, muz, pekmez sevkiyatını gerçekleştireceğiz. Bu konuda kadınlarımızın badem kırma, ceviz kırma ve paketleme konusunda çok önemli emeği ve katkıları olmuştur. Başta Kadın Kolları Başkanımız olmak üzere, Gülnarlı kadınlarımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Ürünlerimizi inşallah dualarla uğurlayacağız. Yarın sabah namazı itibariyle Hatay İskenderun'a doğru Belediye Başkanımız ile birlikte yola çıkacağız. Projemize katkılarından dolayı tüm Gülnarlı hemşehrilerime teşekkür ediyorum” dedi.

YERİNE ULAŞTI

Başkan Kadim, ““Milliyetçi Hareket Partisi ve Gülnar Belediyesi ile birlikte başlatmış olduğumuz proje kapsamında;  Sınır ötesindeki Mehmetçiğimize manevi destek sağlamak amacı ile ilgili, kuru üzüm, badem içi, ceviz içi, elma ve bere çalışmamız sona ermiş olup; aracımız dualarla uğurladık. Ve yerine ulaştı. 
Başkan . Kadim, “Gıda kolilerimiz Mehmetçiğimize teslim edildi. Emeği geçen, yardımlarını bizlerden esirgemeyen tüm Gülnar'lı hemşerilerimize teşekkür ederim. Ayrıca Kadın kolları başkanımıza yönetimine ve Gülnar'lı bütün kadınlarımızdan da Allah razı olsun.”Dedi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP, Gülnar, İlçe, Başkanı, Celal, Kadim:“Emeği, Geçen, Herkese, Teşekkür, Ediyorum,
Yorumlar
Haber Yazılımı