Haber Detayı
02 Ağustos 2019 - Cuma 20:24 Bu haber 19215 kez okundu
 
Mersin Jolly Joker ile Eğlenceye Doyacak
Canlı müzik performanslarının vazgeçilmez adresi Jolly Joker, İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep, Antalya’dan sonra 2 Ağustos 2019 itibariyle Mersin’i eğlendirmeye geliyor.
SANAT Haberi
Mersin Jolly Joker ile Eğlenceye Doyacak

MERSİN JOLLY JOKER İLE EĞLENCEYE DOYACAK

Canlı müzik performanslarının vazgeçilmez adresi Jolly Joker, İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep, Antalya’dan sonra 2 Ağustos 2019 itibariyle Mersin’i eğlendirmeye geliyor. Açılış konserinde Koray Avcı’yı müzikseverlerle buluşturacak Jolly Joker’in programında yıl boyunca Türkçe müziğin sevilen isimleri yer alacak.

Türkiye genelindeki 8 şubesi ile müziğe herkesin erişmesini sağlayan Jolly Joker, eğlence kültürünün hareketli lokasyonlarından Mersin’de de şehrin dinamiğini artıracak. Her tür müziğin sevilen isimlerini uzun bir aradan sonra Mersin’e getirecek mekan, en iyi ses ve ışık ekipmanlarıyla canlı müzik deneyiminin standartlarını yükseltecek.

1.500 kişilik kapasite ile misafirlerine rahat ve konforlu bir ortam sunan Jolly Joker’in Ağustos programında Hakan Altun, Merve Özbey, Funda Arar, Ben Fero, Gülşen, Ümit Besen&Pamela, Bülent Ersoy, Zeynep Bastık gibi sanatçılar, sevilen şarkılarını izleyicileri için söyleyecek.

Jolly Joker Mersin’de gerçekleşecek konserlerin biletleri Biletix’ten ve Jolly Joker Mersin gişesinden satın alınabiliyor.

Tarih

Sanatçı

2 Ağustos Cumartesi

Koray Avcı

3 Ağustos Cumartesi

Hakan Altun

9 Ağustos Cuma

Merve Özbey

10 Ağustos Cumartesi

Melek Mosso

14 Ağustos Çarşamba

Funda Arar

16 Ağustos Cuma

Ben Fero

17 Ağustos Cumartesi

Tan Taşçı

21 Ağustos Çarşamba

Zeynep Bastık

23 Ağustos Cuma

Gülşen

24 Ağustos Cumartesi

Ümit Besen & Pamela

30 Ağustos Cuma

Bülent Ersoy

Kaynak: Editör:
Etiketler: Mersin, Jolly, Joker, ile, Eğlenceye, Doyacak, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı