Haber Detayı
11 Şubat 2021 - Perşembe 16:41 Bu haber 19107 kez okundu
 
Mersin İşkur İle Toroslar Belediyesi İrtibat Noktası Protokolü İmzalandı
Mersin Çalışma ve İş Kurumu ile Toroslar Belediyesi arasında yapılan protokol kapsamında belediyede İŞKUR Hizmet Noktası oluşturuldu
DÜNYA Haberi
Mersin İşkur İle Toroslar Belediyesi İrtibat Noktası Protokolü İmzalandı

Mersin İşkur İle Toroslar Belediyesi İrtibat Noktası Protokolü İmzalandı

 

Mersin Çalışma ve İş Kurumu ile Toroslar Belediyesi arasında yapılan protokol kapsamında belediyede İŞKUR Hizmet Noktası oluşturuldu. Toroslar ilçesinde yaşayan vatandaşların istihdam fırsatlarına erişiminin arttırılmasını hedefleyen protokolü Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz ve Mersin İŞKUR İl Müdürü Mustafa Kutlu imzaladı.

 Vatandaşlar tarafından Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) İl Müdürlüğü'ne yapılacak başvuruların belediyede oluşturan Hizmet Noktası'nda doğrudan kabul edileceğini, yapılan başvuruların İŞKUR bünyesinde değerlendirileceğini söyleyen İŞKUR İl Müdürü Mustafa Kutlu, bu hizmetin belediye bünyesinde verilecek olmasının iş arayan vatandaşlar için büyük kolaylık ve avantaj sağlayacağını ifade etti. İŞKUR İl Müdürlüğü'nde yapılan iş ve işlemlerin aynısının bu hizmet noktasında gerçekleştirilebileceğini ifade eden Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz ise hizmeti vatandaşın ayağına götürmeyi amaç edindiklerini ifade etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Mersin, İşkur, İle, Toroslar, Belediyesi, İrtibat, Noktası, Protokolü, İmzalandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı