Vali Pehlivan’dan Yeni Yıl Mesajı

Mersin Valisi Ali Hamza Pehlivan yeni yıl mesajı yayınladı. Vali Pehlivan; “Dünya genelinde pek çok hadisenin meydana geldiği, hayata ve insana dair pek çok gelişmenin yaşandığı bir yılı daha geride bırakıyoruz.

Vali Pehlivan’dan Yeni Yıl Mesajı

Vali Pehlivan’dan Yeni Yıl Mesajı

Mersin Valisi Ali Hamza Pehlivan yeni yıl mesajı yayınladı. Vali Pehlivan; “Dünya genelinde pek çok hadisenin meydana geldiği, hayata ve insana dair pek çok gelişmenin yaşandığı bir yılı daha geride bırakıyoruz. Bir yandan geçen 2022 yılının etraflıca muhasebe ve muhakemesini yaparken; bir yandan da, birey, aile, millet ve ülke olarak yeni umut,hedef ve beklentiler ile 2023 yılını karşılıyoruz.

Sadece Akdeniz’in değil ülkemizin inci ve üncü şehri Mersinimizde; Devletimizin, Sayın  Cumhurbaşkanımızın himayelerinde bütün Bakanlıklarımızın yatırım programları çerçevesinde sağlamış olduğu destekler ile 2022 yılında da çok sayıda kamu yatırımı hayata geçirildi, her alanda kapsayıcı kamu hizmetleri etkin bir şekilde insanlarımıza ulaştırıldı.

Mersin İlimizin sosyo-ekonomik gelişimine ivme, değerine değer, gücüne güç katacak çalışma ve yatırımlar ile vatandaşlarımızın yaşam standardını, huzuru ve refahını artırmaya yönelik hizmetler, 2022 yılında olduğu gibi 2023 yılında da artarak devam edecektir. Bu yolda kamu kurumları olarak, toplumumuzun ilgili bütün kesimleriyle iletişim ve istişare halinde, gönül ve elbirliği içinde çalışmayı sürdüreceğiz.

Bu vesileyle, saygıdeğer Mersinli hemşehrilerimizin ve aziz Milletimizin yeni yılını tebrik ediyor; Cumhuriyetimizin 100. kuruluş yıl dönümüne tekabül eden 2023 yılının ilimiz, ülkemiz ve milletimiz için huzur, esenlik, hayır ve iyiliklerle dolu bir yıl olmasını temenni ediyorum.”

mersinistikbal

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER