banner18

Terörü Hep Birlikte Durdurabiliriz

    MERSİN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ Medya-Halkla İlişkiler ve Protokol Şube Müdürlüğü’nce yapılan yazılı basın açıklamasında terörü bitirmek için yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Yapılan açıklama şöyle;TEM Şube Müdürlüğü olarak

Terörü Hep Birlikte Durdurabiliriz

        MERSİN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ Medya-Halkla İlişkiler ve Protokol Şube Müdürlüğü’nce yapılan yazılı basın açıklamasında terörü bitirmek için yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Yapılan açıklama şöyle;TEM Şube Müdürlüğü olarak  “Terörü Hep Birlikte Durdurabiliriz 2021” projesi ile ben yerine “BİZ” bilinci oluşturmak, tek çatı altında birleşmek, muhtemel sorunlara karşı birlikte hareket etmek, yoksulluk, şiddet, intihar eylemleri gibi yaşanabilecek terör olaylarının önlenebilmesi, çocuk ve gençlerin sosyalleşmesi, birlik, beraberlik ve kardeşlik ortamının oluşturulması, çocukların terör örgütlerinin birer maşası olmalarını engelleyerek, kendilerini bağımsız ifade etmelerini sağlamak ve milli bir şuur oluşturmak için ilimiz genelinde yer alan kamu kurumları, özel kuruluşlar ve derneklerde görev yapan personele yönelik konferanslar yapıldı.

 İl genelinde AVM, fuar alanı, çarşı bölgesi gibi halkın yoğun olarak bulunduğu alanlarda bilgilendirme stantları kuruldu. Esnaf, mahalle ve muhtar ziyaretleri ile halk toplantıları yapıldı.”

mersinistikbal

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2

banner10