banner18

Silifke Polisinden Kaçak Sigaraya  Sert Tokat

MERSİN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ Medya-Halkla İlişkiler ve Protokol Şube Müdürlüğü’nce yapılan basın açıklamasında Kaçak sigaralara el koyduğuna dair bilgi paylaştı. Yapılan açıklama şöyle; “

Silifke Polisinden Kaçak Sigaraya  Sert Tokat

Silifke Polisinden Kaçak Sigaraya  Sert Tokat

MERSİN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ Medya-Halkla İlişkiler ve Protokol Şube Müdürlüğü’nce yapılan basın açıklamasında Kaçak sigaralara el koyduğuna dair bilgi paylaştı. Yapılan açıklama şöyle; “  İlimiz Silifke İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı KOM Büro Amirliği Ekiplerince bandrolsüz kaçak makaron ticareti ve sigara üretimi yaparak, vergi kaçırıp devleti yüklü miktarda zarara uğratan şahısların tespit ve yakalanmaları yönünde sürdürülen çalışmalar kapsamında; 203.800 (ikiyüzüçbinsekizyüz) adet markasız bandrolsüz/mükerrer bandrollü boş makaron, 7900(yedibindokuzyüz) adet içi tütünle doldurulmuş dal sigara, 40 kg nargile tütünü ele geçirilmiş olup;  (A.O.)-(H.Ç.)-(A.H.) isimli şahıslar hakkında gerekli işlemler yapıldıktan sonra şüpheliler çıkarıldıkları adli mercilerce serbest bırakıldı.

 Mersin Polis Teşkilatı olarak halkımızın huzur ve güveni, asayişin temini için kararlı bir şekilde çalışmalarımız aralıksız devam edecektir.”               

mersinistikbal

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2

banner10