Silifke Belediye Spor’dan Altunok’a ziyaret

Silifke Belediye Spor Kulüp Başkanı Av. Gürhan Dölek ve yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanvekili Sadık Altunok’u makamında ziyaret ettiler.

Silifke Belediye Spor’dan Altunok’a ziyaret

Silifke Belediye Spor’dan Altunok’a ziyaret

Silifke Belediye Spor Kulüp Başkanı Av. Gürhan Dölek ve yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanvekili Sadık Altunok’u makamında ziyaret ettiler.

Alp Kadıoğlu, Halil Sarı, Mehmet Özel, Sadık Çelik, Mehmet Derya, Hilmi İnce ve Murat Arayıcı’dan oluşan yeni yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Belediye Başkanvekili Sadık Altunok’u makamında ziyaret eden Silifke Belediye Spor Kulüp Başkanı Avukat Gürhan Dölek, Başkanvekili Altunok’a yeni üyeleri tanıttı.

Ziyarette konuşan Silifke Belediye Spor Kulüp Başkanı Av. Gürhan Dölek yaptığı konuşmada, “Yeni göreve gelen yönetim kurulu üyelerimizle birlikte sizleri ziyaret etmek istedik. Belediye spor kulübümüz başta olmak üzere ilçemizde mücadele eden diğer spor kulüplerimizin her zaman destekçisi oldunuz, olmaya da devam ediyorsunuz. İnsana yapılan yatırım, geleceğe yapılan bir yatırımdır. Belediye hizmetleri dışında spora verdiğiniz desteklerin yakın takipçisiyiz. İlçemizde başarı için mücadele eden spor kulüplerimize ve sporcu kardeşlerimize sağladığınız destekler ve hizmete sunduğunuz spor tesisleri için sizlere çok teşekkür ediyorum. Sizlerin verdiği bu destek bizleri de yüreklendiriyor. Yapılan iyilikler ve güzellikler asla unutulmaz” dedi.

Kendisini ziyarete gelen Silifke Belediye Spor Kulüp Başkanı Av. Gürhan Dölek ve yeni yönetim kurulu üyelerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanvekili Sadık Altunok’ta konuşmasında, “Belediye olarak halkımıza ve kentimize yönelik hizmetlerimizin yanı sıra sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlere de imkanlarımız ölçüsünde destek vermeye gayret ediyoruz. İlçemizde faaliyet gösteren diğer spor kulüplerimizin yanı sıra belediye spor kulübü de bizim bir takımımız. Tüm kulüplerimize yaklaşımımız aynıdır, hepsi bizim çocuklarımız, hepsi bizim kardeşlerimiz. Hepimizin mücadelesi Silifke’mizin başarısı içindir. Temennimiz uzun zamandır faaliyetlerine ara veren spor kulüplerimiz pandemiden uzak yeniden sahalara dönmeleri yönündedir. Tüm Silifkeli sporseverlerimizle birlikte yeniden heyecanlı karşılaşmaları izlemeyi özlemle bekliyoruz. Spora ve sporcuya desteğimiz her zaman olduğu gibi yeni sezonda da devam edecektir” dedi.

Kulüp Başkanı Dölek, Başkanvekili ve Belediye Spor Kulübü Onursal Başkanı Sadık Altunok’a isminin yazılı olduğu  bir de forma hediye etti.

mersinistikbal

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2

banner10