banner18

Peker: “ Ortak Hedefe Odaklanarak İlerleyeceğiz”

Yenişehir Belediyesi Cumhur İttifakı Ak Parti Belediye başkan adayı Kenan Peker Basın Toplantısında konuştu.

Peker: “ Ortak Hedefe Odaklanarak İlerleyeceğiz”

Yenişehir Belediyesi Cumhur İttifakı Ak Parti Belediye başkan adayı Kenan Peker Basın Toplantısında konuştu.

Peker: “ Ortak Hedefe Odaklanarak İlerleyeceğiz”

İstikbal Özel Haber/Fatma Aydın- Yenişehir Belediyesi Cumhur İttifakı Ak Parti Belediye başkan adayı Kenan Peker, Mersin basını ile bir araya geldi. Adaylığı ve özgeçmişi hakkında bilgi veren Kenan Peker, Yenişehir'i elbirliği ile inşaa edeceklerini söyledi. Toplantıya MHP Yenişehir İlçe Başkanı Cihan Azgın, Ak Parti ilçe başkanı Bekir selvi, partililer ve basın mensupları katıldı.

İlçe Başkanlarının konuşmalarının ardından “Belediye Başkan Adayı olarak görevlendirilmenin büyük mutluluğunu, gururunu yaşıyorum.” Sözleri ile konuşmasına başladı.

Yenişehir Belediyesi Cumhur İttifakı Ak Parti Belediye başkan adayı Kenan Peker; “Cumhurbaşkanımız, genel başkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleri ve teşkilatlarımızın takdiri ile Cumhur İttifakı Yenişehir Belediye Başkan Adayı olarak görevlendirilmenin büyük mutluluğunu, gururunu yaşıyorum. Bugün burada sizlerle bir araya gelmekten büyük

bir memnuniyet duyuyorum. Yenişehir için hayal ettiğimiz bir geleceği inşa etmek adına 31 Mart akşamına kadar gece uyumadan gündüz yorulmadan çalışacağımızı hepinizin bilmesini isterim

Yenişehir; yaşadığımız, çocuklarımızın geleceğini kurduğumuz, insanı, doğası, havasıyla bütün güzellikleri barındıran bir ilçe Bu sebeple, Yenişehir’in her bir köşesinde yaşayan her bir vatandaşımızın huzur ve refah içinde yaşaması, en temel görevimizdir.

Cumhurbaşkanımızın da ifade ettiği gibi, gerçek belediyecilik anlayışı, Cumhur İttifakı değerlerine sıkı sıkıya bağlılıkla mümkün olur. Bu değerler; milletimize hizmet etmek, adalete ve hakkaniyete riayet etmek, birlik ve beraberlik içinde hareket etmek gibi esaslardır.

Bizler, Yenişehir’de, her bir vatandaşımızın yaşam standartlarını yükseltmek ve geleceğe umutla bakmasını temin etmek için çalışacağız.

TÜM FARKLILIKLARIMIZA RAĞMEN ORTAK HEDEFİMİZE ODAKLANARAK İLERLEYECEĞİZ

Yenişehir’i daha yaşanabilir, daha güzel bir yer haline getirmek için, her birimizin gayreti ve desteği elzemdir. Bu yolda, birlik ve beraberlik içinde, tüm farklılıklarımıza rağmen ortak hedefimize odaklanarak ilerleyeceğiz.

Sevgili Yenişehirli vatandaşlarımızın da desteğiyle, mutlu, huzurlu ve refah içinde bir Yenişehir’in temellerini birlikte atacağımıza inanıyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle, Yenişehir’e olan sevgi ve inancımızla yola çıktığımızı bir kez daha ifade etmek isterim. Hep birlikte, daha güzel günler için el ele, gönül gönüle çalışacağız.

Yenişehir Gerçek Belediyecilikle tanışacak

Ayırmadan Ayrışmadan her kesimi kucaklayarak mutlu Yenişehir’i el birliğiyle inşaa edeceğiz. Sözlerime son verirken davetimize icabet eden tüm misafirlerimize teşekkürlerimi sunuyor, sizleri Allah’a emanet ediyorum. Sağ olun, var olun.” Dedi.

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2024, 19:22

İstikbalmersin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2

banner10