Muhtarlardan Başkan Altunok’a teşekkür

İlçenin dört bir yanına asfalt hizmetini ulaştırma çabası içerisinde olan Silifke Belediyesi, Taşucu, Sarıcalar,

Muhtarlardan Başkan Altunok’a teşekkür

Muhtarlardan Başkan Altunok’a teşekkür

İlçenin dört bir yanına asfalt hizmetini ulaştırma çabası içerisinde olan Silifke Belediyesi, Taşucu, Sarıcalar, Yeni, Sayağzı, Bolacalıkoyuncu, Burunucu, Tosmurlu, Atik ve Gülümpaşalı mahallelerinde bakımsız durumda olan yolları sıcak asfaltla buluşturmaya devam ediyor.

Yoğun bir tempoyla çalışmalarını sürdüren Silifke Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin yaz sezonu bitmeden asfaltsız sokak, cadde ve yol bırakmamayı hedefledikleri öğrenildi. Ekipler tarafından Taşucu, Sarıcalar, Yeni, Bolacalıkoyuncu, Burunucu, Sayağzı, Tosmurlu, Atik ve Gülümpaşalı mahallelerinde yürütülen çalışmaları mahalle muhtarları ile birlikte yerinde inceleyen Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, “Belediye olarak halkımıza verdiğimiz modern ve yaşanabilir bir Silifke sözü için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Hemşehrilerimiz ve mahalle muhtarlarımızın talep ve isteklerini  belediyemizin imkanlarımız dahilinde yerine getiriyoruz. Zamanla eskimiş, yıpranmış ve bütünlüğü bozulmuş sokak, cadde ve kaldırımlarımızda yenileme çalışmaları yapıyoruz. Belediyemize bağlı tüm ekiplerimiz sahadadır, gece-gündüz halkımıza en güzel, en sağlıklı ve en modern hizmetleri sunabilmek için büyük bir gayret göstermektedirler. Çalışmalarımızda bizlere her zaman destek veren ve yol gösteren muhtarlarımıza ve değerli hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Silifke’mizi güzelleştirmek ve geliştirmek için çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Mahallelerinde yürütülen belediye çalışmalarından duydukları memnuniyeti dile getiren bazı mahalle muhtarları ise, “Başkanımız göreve geldiği günden bu yana halkımıza ve mahallelerimize çok güzel hizmetler sunmaktadır. Belediye ekiplerimiz özellikle yaz aylarında başlattıkları çalışmalarla asfaltlama, yeni yolların açılması, bozulan yollarımızın da tamir ve bakımını yapmaktadır. Bizlerde belediyemizin bu hizmetlerinden memnunuz. Belediye Başkanımız Sadık Altunok ve ekibine teşekkür ediyoruz” diyerek memnuniyetlerini dile getirdiler.

mersinistikbal

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER