banner18

   Mersine Eylem İçin Gelen YPG’li Yakalandı      

   MERSİN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ Medya-Halkla İlişkiler ve Protokol Şube Müdürlüğü’nce yapılan basın açıklamasında Eylem için gelen bir YPG’linin yakalandığını duyurdu. Yapılan açıklama şöyle;

   Mersine Eylem İçin Gelen YPG’li Yakalandı      

   Mersine Eylem İçin Gelen YPG’li Yakalandı               

   MERSİN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ Medya-Halkla İlişkiler ve Protokol Şube Müdürlüğü’nce yapılan basın açıklamasında Eylem için gelen bir YPG’linin yakalandığını duyurdu. Yapılan açıklama şöyle;Mersin İl Emniyet Müdürlüğünce PKK/KCK silahlı terör örgütünün eylem ve faaliyetlerinin deşifre edilmesine yönelik yapılan planlı çalışmalar kapsamında;  PKK/KCK terör örgütünün kamplarında eğitim alan ve Yunanistan Ülkesi üzerinden kaçak yollarla ülkemize giren (Z.K.) Terör Örgütü Mensubu, ilimizde eylemsel faaliyetler gerçekleştirmek için milis işbirlikçisi (A.G.) ile birlikte iken hücre evinde bulunduğu esnada 11/01/2022 tarihinde yapılan operasyonda milis işbirlikçisi ile birlikte yakalanarak gözaltına alınmış olup, şüpheliler ile ilgili işlemler devam etmektedir.

Mersin Polis Teşkilatı olarak halkımızın huzur ve güveni, asayişin temini için kararlı bir şekilde çalışmalarımız aralıksız devam edecektir.

mersinistikbal

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2

banner10