Esnaflardan Altunok’a teşekkür

​​​​​​​Esnaf ve vatandaş ziyaretlerini sürdüren Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok’un yürüttükleri çalışmalar hakkında esnaf ve vatandaşları bilgilendirdiği  öğrenildi.

Esnaflardan Altunok’a teşekkür

Esnaf ve vatandaş ziyaretlerini sürdüren Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok’un yürüttükleri çalışmalar hakkında esnaf ve vatandaşları bilgilendirdiği  öğrenildi.

Kendilerini her fırsatta ziyaret eden Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok’a teşekkür eden esnaf ve vatandaşlar da ilçe merkezi ve diğer mahallelerde yürütülen belediye hizmetlerinden memnun olduklarını bildirdiler. Esnaflar, “Son üç yıl içerisinde ilçemizde yapılan çalışma ve hayata geçirilen projeler biz esnafları  ve vatandaşlarımızı mutlu etmektedir. Biz esnafların  ağırlıkta yaşadığı Göksu ve Gazi mahallelerinin güzelleştirilmesi ve yeni hizmet alanların oluşturulması bizleri sevindirmiştir. Taş köprüden başlayarak Karayolları köprüsüne kadar olan bölgede uygulanan 24 saat Göksu projesi 2. etap çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Gazi mahallesine yapılacak olan yeni ve modern projenin bir an evvel başlamasını da sabırsızlıkla bekliyoruz. Çalışmaları yakından takip eden ve projelerin bir an evvel hayata geçirilmesine özen gösteren Başkanımız ve ekibinden Allah razı olsun. Başkanımızın şu an yapımı devam eden projeleri kısa sürede biz Silifkelilerle buluşturacağına inanıyoruz. Bu çalışmalardan dolayı Belediye Başkanımız Sadık Altunok ve ekibine teşekkür ediyoruz” diyerek memnuniyetlerini dile getirdiler.

“Hemşehrilerimizi yapılan hizmetlerden dolayı mutlu ve memnun görünce biz de daha çok çalışmaya odaklanıyoruz” diyen Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok vatandaşların memnuniyeti nedeniyle yaşadığı sevinci dile getirdi. Esnaf ve vatandaş ziyaretlerini sürdüren Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, ilçeye bağlı mahallelerde devam eden çalışmalar hakkında vatandaşları ve esnafları bilgilendirdi. Başkan Altunok konuşmasında, “Belediyeler, vatandaşların hizmeti en kolay yoldan alabileceği yerlerdir. Biz de belediye olarak halkımıza ve mahallelerimize hizmet etmeye devam ediyoruz. Yaptığımız hizmetlerden memnun kalan siz değerli hemşehrilerimizin memnuniyeti görünce bizlerde daha çok çalışmaya ve sizleri modern projelerle buluşturmaya odaklanıyoruz. Halkımıza daha çok ulaşacağız, daha çok çözüm üreterek hemşehrilerimizi belediye hizmetleri ile buluşturmaya gayret göstereceğiz. Hizmet, sosyal ve gönül belediyeciliğinden asla taviz vermeyeceğiz. Çalışkan, üretken ve  fedakar ekiplerimizle gece gündüz Silifke’mize ve hemşehrilerimize hizmetlerimize devam edeceğiz” dedi.

mersinistikbal

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER