Duran Şen, Türk Polis Teşkilatının 177. Yıldönümünü Kutladı

TARSUS Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Duran Şen, Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 177.’nci yıldönümü nedeniyle kutlama mesajı yayınladı.

Duran Şen, Türk Polis Teşkilatının 177. Yıldönümünü Kutladı

 Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Duran Şen Türk Polis Teşkilatının 177. Yıldönümünü Kutladı

TARSUS Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Duran Şen, Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 177.’nci yıldönümü nedeniyle kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Duran Şen, geçmişi başarılarla dolu Türk Polis Teşkilatı’nın devletin en köklü kurumlarından biri olduğunun altını çizerek, “Türk Polis Teşkilatı, toplumsal düzeninin sağlanması, vatandaşların can ve mal güvenliğinin korunması, suçların önlenmesi ve ülkenin huzur, güven ve istikrarının güvencesi için cansiperane bir şekilde gece gündüz çalışmaktadır. Büyük bir özveriyle hizmet veren polis teşkilatımız, milletimizin kendisine olan güveni ve sevgisini arkasına alarak, takdir edilecek başarılar elde etmiş ve etmeye de devam etmektedir. Polis teşkilatımız, huzur ve güvenliği sağlamak uğrunda canlarını tehlikeye atarak özveri ve cesaretle bu görevi yerine getirmektedir. Gücünü Türk milletinden alarak, kanunlara bağlı bir şekilde görev yapan tüm Polis Teşkilatımıza  teşekkür ediyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle, ülkemizin her köşesinde, vatandaşlarımızın huzur ve güven içinde yaşamasını temin etmek için sabır ve özveriyle çalışan Türk Polis Teşkilatımızın 177.’nci kuruluş yıldönümünü kutluyorum” dedi.

Başkan Duran Şen, İçişleri Bakanı Sayın Süleyman Soylu, Mersin İl Emniyet Müdürü Sayın Mehmet Aslan ve Tarsus Emniyet müdürü Sayın Ebubekir Fil'in şahsında tüm emniyet mensuplarının Türk Polis Teşkilatının 177.’ci kuruluş yıldönümünü kutladığı açıklamasını, “Bu güzel vatan topraklarının savunulması da, halkın can ve mal güvenliği konusundaki üstün gayretleri sırasında kutsal görevlerinin ifasında şehadete yürüyen tüm polislerimize Allah’tan rahmet dilerken, gazilerimize ise acil şifalar diliyorum. Türk Polis Teşkilatımızın 177'ci kuruluş yıl dönümü kutlu olsun” şeklinde tamamladı.

Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2022, 15:21

İstikbalmersin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER