banner18

Başkan Gölgeli’den Çifte Düğün

Geçtiğimiz yıl evlenmeyi düşünen Zeynel Uğur Gölgeli ve Beste Fatma Hayta çifti;  Pandemiden dolayı düğünlerini bu yıla ertelemişlerdi ve biri Silifke’de biride Mersin’de olmak üzere muhteşem çifte düğün ile evlendiler.

Başkan Gölgeli’den Çifte Düğün

Başkan Gölgeli’den Çifte Düğün

Geçtiğimiz yıl evlenmeyi düşünen Zeynel Uğur Gölgeli ve Beste Fatma Hayta çifti;  Pandemiden dolayı düğünlerini bu yıla ertelemişlerdi ve biri Silifke’de biride Mersin’de olmak üzere muhteşem çifte düğün ile evlendiler.

Silifke’de yapılan ilk gün düğününe katılım yoğun oldu, gençler bozkurt yaparak gelin ile damadı karşıladılar. 

Düğüne katılan misafirlerle ilgilenen ve düğüne ev sahipliği yapan Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, “Bugün dünya evine giren Milliyetçi Hareket Partisi Mersin İl Başkanımız Zeynel Uğur Gölgeli ve Cumhuriyet Savcımız Beste Fatma Hayta hanımın mutluluklarını binlerce ülkücü ve partililerimizle birlikte paylaşıyoruz. İl Başkanımız Zeynel Uğur Gölgeli ve Cumhuriyet Savcısı Beste Fatma Hayta hanıma ömür boyu mutluklar diliyorum. Sizleri yetiştiren her iki ailemizi de yürekten kutluyorum” dedi.

İkinci düğün ise Mersin Marehan’da kır düğünü olarak yapıldı. Nikahı Toroslar belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz kıyarken şahitliklerini ise partililer yaptı. Başkan Yılmaz evlenme cüzdanını gelin Hanıma verilmesi için Milletvekili Ruhi Ersoy'a verdi o da büyüğümüz olarak düğüne katılan eski Milletvekili Oktay Öztürk'e vermesini rica etti, Böylece Oktay Öztürk evlenme cüzdanını geline verdi. 

Katılımın yüksek olduğu düğünde Başkan Gölgeli ve Beste Fatma Hayta harmandalı oynadılar. Oyunları sık sık alkışlarla kesildi. partililer ise düğünün ilerleyen dakikalarında Başkan Zeynel Uğur Gölgeli ile birlikte bol bol eğlenerek düğüne neşe kattılar. Yaş Pasta kesimi ve ikramı ile düğün devam etti.

MERSİN’DE KATILIM: MHP MYK Üyesi Serdar Soydan, MHP Mersin Milletvekilleri Olcay Kılavuz ve Baki Şimşek, Osmaniye Milletvekili Ruhi Ersoy, Ak Parti Mersin Milletvekili Hacı Özkan, Ülkü Ocakları Mersin İl Başkanı Murat Sezer, MHP Mersin İl ve ilçe Kadın Kolları başkan ve üyeleri, belediye başkanları, partililer ve düğün sahiplerinin akrabaları ve dostları katıldı.  

SİLİFKE ‘DE KATILIM: Taşucu Yel Kır Düğün salonunda düzenlenen düğün törenine Silifke Kaymakamı Namık Kemal Nazlı, Cumhuriyet Başsavcısı Tahir Özgenç, Milliyetçi Hareket Partisi Mersin Milletvekilleri Olcay Kılavuz ve Baki Şimşek, Ülkü Ocakları İl Başkanı Murat Sezer, ocak ve parti il ve ilçe yöneticileri, AK Parti Mersin İl Başkanı Cesim Ecrik, Silifke İlçe Başkanı Mehmet Emin Kurt ve yönetim kurulu üyeleri, belediye başkanları, belediye meclis üyeleri, oda ve dernek temsilcileri, partililer, davetliler katıldı.

Güncelleme Tarihi: 28 Ağustos 2021, 16:39

mersinistikbal

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2

banner10