banner18

Altunok, Jandarma Teşkilatını Kutladı

Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok, Jandarma Teşkilatı'nın 182. kuruluş yıldönümü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Altunok, Jandarma Teşkilatını Kutladı

Altunok, Jandarmamız büyük fedakarlıkla çalışıyor

Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok, Jandarma Teşkilatı'nın 182. kuruluş yıldönümü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. Başkanvekili Altunok mesajında,  "Türkiye'nin huzuru ve güveni için büyük fedakarlık ve üstün bir hizmet anlayışıyla görev yapan Jandarma Genel Komutanlığı'mızın ulaştığı başarılar her türlü takdirin üzerindedir” dedi.

Jandarma Teşkilatı'nın vatandaşların huzur ve güvenliğinin sağlanmasında görevlerini üstün vazife anlayışıyla yerine getirdiklerini vurgulayan Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok yayınladığı mesajında, "İç güvenlik birimlerimizden biri olan Jandarma Genel Komutanlığımız, ülkemizin bölünmez bütünlüğünün korunması, milletimizin huzur ve güvenliğinin sağlanması için sarsılmaz bir inançla, millet ve vatan sevgisiyle görev yapmaktadır. Jandarmamızın bu yüksek ruh ve şuurla görevlerini yerine getirirken gösterdiği büyük fedakarlık ve ulaştığı başarılar her türlü takdirin üstündedir. Kahraman vatan evlatlarının birlik ve bütünlüğümüz uğrunda gösterdikleri eşsiz fedakarlıklar, milletimizin hafızasında ölümsüz birer hatıra olarak daima yaşayacaktır. Büyük bir vazife aşkı ve sorumluluk anlayışı içerisinde görevini yerine getiren Jandarma Teşkilatımızın değerli mensuplarını, hayatlarını feda etme uğruna ortaya koydukları cesur, kararlı ve özverili çalışmalar için tebrik ediyorum. 1839 yılında kurulan, vatandaşlarımızın huzur ve güvenliğinin sağlanmasında bugüne kadar hiçbir tehdide boyun eğmeden görevini yerine getiren kahraman Jandarmamızın, bundan sonra da üstlendiği zorlu görevi başarıyla sürdüreceğine yürekten inanıyorum. Bu duygu ve düşüncelerle Jandarma Teşkilatımızın 182. kuruluş yıldönümünü kutluyor, aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle, kahraman gazilerimizi de şükranla anıyorum” dedi. Mevlüt Partal, Silifke.

Güncelleme Tarihi: 15 Haziran 2021, 13:35

İstikbalmersin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2

banner10