Altunok, Hizmetlerini Anlattı

Gerçekleştirdiği seçim gezileri ziyaretlerinde halka buluşan Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, beş yıl içerisinde hayata geçirdiği proje ve çalışmalarla ilgili olarak vatandaşları bilgilendirdi.

Altunok, Hizmetlerini Anlattı

Altunok, Hizmetlerini Anlattı

Gerçekleştirdiği seçim gezileri ziyaretlerinde halka buluşan Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, beş yıl içerisinde hayata geçirdiği proje ve çalışmalarla ilgili olarak vatandaşları bilgilendirdi.

Keben-Değirmendere, Sabak, Ortaören, Kargıcak, imambekirli, Senir, Nuru, Pelitpınarı ve Uşakpınarı mahallelerini ziyaret eden Başkan Altunok, mahalle muhtarları ve vatandaşlarla görüştü. Beş yıl içerisinde hayata geçirdiği proje ve çalışmalar hakkında vatandaşları da bilgilendiren Silifke Belediye Başkanı Altunok, hizmetlerin devamı için 31 Mart seçimlerinde kendisine destek verilmesini istedi.    

Cumhur ittifakı Seçim Komisyonu Başkanlıkları tarafından ortaklaşa düzenlenen seçim gezilerine eşi Meral hanımla birlikte katılan Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok yaptığı konuşmalarda, “Yaklaşan yerel seçimler öncesinde ilçemize bağlı tüm mahallelerimizi ziyaret ediyoruz. Muhtarlarımız başta olmak üzere halkımızla da bir araya gelerek beş yılda hayata geçirdiğimiz proje ve hizmetlerimizi hatırlatıyoruz. Ayrıca onlardan gelen fikirleri, istek ve talepleri de değerlendirmeye alıyoruz. Cenabı Allah bizlere nasip etti şükürler olsun beş yıldır Silifke’mize ve halkımıza hizmet etme imkanı bulduk. Şimdi yeni dönemde de yeni projelerimizle ve hedeflediğimiz çalışmalarla halkımıza ve ilçemize daha güzel, daha modern, daha sağlıklı hizmetler sunacağız. Destek halkımızdan, ilçemize ve halkımıza hizmet üretmekte bizden. 31 Mart yerel seçimlerinde halkımızın şahsıma ve Cumhur ittifakı Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Serdar Soydan’a vereceği destekle çalışmalarımıza devam etmeyi hedefliyoruz. Amacımız halkımızın daha iyi yaşayacağı bir Silifke, halkımızın daha iyi yaşayacağı bir Mersin oluşturmaktır. Bu konuda elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Her mahallemizin farklı ihtiyaçları var, bu ihtiyaçları karşılamak için çalışıyoruz. Bizim en büyük gücümüz; birliğimiz, beraberliğimiz ve milletimizden aldığımız hayır dualardır. Derdimiz; Silifke’mize ve halkımıza hizmet etmek. Allah, bizlere ilçemize ve halkımıza hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin” diyerek 31 Mart seçimlerinde Cumhur ittifakı Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Serdar Soydan ve kendisine destek vermelerini yineledi. Ziyaretlerinde en çok çocuklarla da yakından ilgilenen Başkan Altunok, eşi Meral hanımla birlikte çocuklara çeşitli hediyelerde dağıttı.

Kırsal mahalle gezilerinde Başkan Altunok’a Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Kıvanç Derya, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Emin Kurt, SKM Başkanları Hidayet Eren ve Mustafa Uysal,  Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Gürbüz, Taşucu Ülkü Ocakları Başkanı İsmail Küpük, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Emine Can, KAÇEP Başkanı Büşra Gezer, cumhur ittifakı üyeleri eşlik ettiler.

19.02.2024, Mevlüt Partal, Silifke,

İstikbalmersin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER